Podstoupila jsem interrupci a teď lituji...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Knoflíček
Nováček 9 příspěvků 11.07.18 16:45
Podstoupila jsem interrupci a teď lituji...

Je mi 39 let a mám dvě děti 13 a 11 let, partnerovi je 51 a mladšího syna máme spolu (on má ještě dvě dospělé děti z předchozích vztahů). Další dítě jsme neplánovali, ale ani se nijak nechránili..po pravdě jsme si říkali, že v našem věku už to moc nepůjde. Ale stalo se… Po potvrzení těhotenství a UTZ jsem byla v koncích a najednou si nedokázala představit, že bych to malé dala pryč. Partner byl ale razantně proti s tím, že už se na další dítě necítí. Nedokázal mě pochopit a nepohodli jsme se. Byla jsem tak zklamaná a smutná, že jsem potrat nakonec podstoupila. Bylo to hrozné. Moc toho lituji a nedokážu se s tím vyrovnat. Situace se tím úplně změnila a já vím, že mé rozhodnutí bylo špatné a že jsem si i přes partnerův nesouhlas, měla to dítě nechat. Nejsem schopna myslet na nic jiného a jediné, co by to částečně zalepilo by byly dvě // na testu. Partner ovšem názor nezměnil a mě to moc mrzí. Nevím, co mám dělat… Neprožil prosím někdo něco podobného?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3664 příspěvků 11.07.18 16:47
@Knoflíček píše:
Je mi 39 let a mám dvě děti 13 a 11 let, partnerovi je 51 a mladšího syna máme spolu (on má ještě dvě dospělé děti z předchozích vztahů). Další dítě jsme neplánovali, ale ani se nijak nechránili..po pravdě jsme si říkali, že v našem věku už to moc nepůjde. Ale stalo se… Po potvrzení těhotenství a UTZ jsem byla v koncích a najednou si nedokázala představit, že bych to malé dala pryč. Partner byl ale razantně proti s tím, že už se na další dítě necítí. Nedokázal mě pochopit a nepohodli jsme se. Byla jsem tak zklamaná a smutná, že jsem potrat nakonec podstoupila. Bylo to hrozné. Moc toho lituji a nedokážu se s tím vyrovnat. Situace se tím úplně změnila a já vím, že mé rozhodnutí bylo špatné a že jsem si i přes partnerův nesouhlas, měla to dítě nechat. Nejsem schopna myslet na nic jiného a jediné, co by to částečně zalepilo by byly dvě // na testu. Partner ovšem názor nezměnil a mě to moc mrzí. Nevím, co mám dělat… Neprožil prosím někdo něco podobného?

Si delas kozy vid? ,,jedine co by to zalepilo,by byly dve carky na testu"? To snad nemyslis teď vážně,že ne

Enicka
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 11.07.18 16:50

@Dojcanis Taky nechápu. 8o 8o

kve-tinka
Závislačka 4387 příspěvků 7 inzerátů 11.07.18 16:50

Nemuzes jedno dite svevolne dat pryc a chtit druhe!!!! Musis se nad timhle obdobi podzvednout a najit smysl zivota jinde.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 11.07.18 16:52

Neber si to špatně, ale jsi snad dospělá, máš svou hlavu a uměla ses rozhodnout sama. Řídit se podle chlapa a pak litovat, to je dost nedospělý. Buď by ses o dítě dokázala postarat sama a chtěla a zvládla ho i s rizikem, že chlap odejde, nebo ne. Teď už nad tím nemá cenu přemýšlet, ale je snad logické, že když nechtěl tamto dítě, tak nějaké nové dvě čárky na testu by ho nezměnily.

Helileli
Závislačka 2951 příspěvků 11.07.18 16:54

Jediný způsob, jakým může smrt tvého nenarozeného mít smysl, je že půjdeš na sterilizaci a budeš s tím k***tem šťastná až do smrti. Všechno ostatní popírá smysl toho, co jsi udělala.

TeSudička
Kecalka 274 příspěvků 11.07.18 16:56
@Knoflíček píše:

Dve carky na testu, proc? Aby si sla zase na potrat, protoze partner dite nechce? :nevim:

Zwetta
Kecalka 429 příspěvků 6 inzerátů 11.07.18 16:56

To je docela nedospělé a nezodpovědné.. :roll: Jít na potrat a pak si přát znovu otěhotnět.. :zed: navíc počítej s tím, že bys na 3 dětí byla sama.., postoj tvého muže to jasně dokazuje..

BloomingGorgeous
Závislačka 2806 příspěvků 11.07.18 17:03

Taky tu uvahu nechapu a tady Te sezerou za ziva. Je tu par dam, se kterymi jsem diskutovala o potratu vcera a jejich reakce byly tak otresne, ze je tema zamceno.

Knoflíček
Nováček 9 příspěvků 11.07.18 17:04

Nikdy jste neudělaly nic, čeho by jste v životě litovaly?

Tichošlápek
Extra třída :D 10427 příspěvků 11.07.18 17:04

Takže ty se cilene nechranis, pak jdes na potrat a teď chceš dalsi dítě, abys zamazla, cos vyvedla. :poblion:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2297 příspěvků 11.07.18 17:07
@Dojcanis píše:
Si delas kozy vid? ,,jedine co by to zalepilo,by byly dve carky na testu"? To snad nemyslis teď vážně,že ne

No, ted mi ctes myslenky… :? :roll:

@Knoflíček Nejde preci jit na potrat a vzapeti hned chtit dve carky na testu a mit „nahradni dite“ 8o nebo aspon to je nad me chapani…mas svoji hlavu, nemela jsi partnera poslechnout :nevim:

annasmyc
Kecalka 299 příspěvků 11.07.18 17:10

http://hnutiprozivot.cz/…ime-pomahame
je tam linka pomoci pro ženy, které na tom jsou podobně jako ty, zkus tam zavolat…A rozumím tvému pocitu, že by to vyřešilo další dítě, ale uvaž, jestli to ustojí váš vztah -vážíš si člověka, který tě nepodržel v těžké chvíli? Třeba by ti další dítě zase vyčítal…

Lianys
Kecalka 284 příspěvků 11.07.18 17:12

Pane bože 8o. Na jednu stranu si říkám, že to snad není možné, aby byl někdo tak, s odpuštěním, p- - - - ý, na druhou je mi tě líto.

Já osobně bych začala opuštěním přítele. Nemohla bych být s člověkem, který mě poslal na potrat.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 11.07.18 17:16

@Knoflíček ted uz je trochu pozde radit. Chlapa si mela kopnout do zadku a dite si nechat, kdyz si ho chtela. Predpokladam, ze jsi ve 40 finančně zabezpecena a mas nasetreno, takze by jsi dalsi dite uzivila, i kdyby jsi zustala sama. Tvoje rozbodnuti nechapu a uz vzbec nechapu, ze cekas na dalsi // :think: Jako aby jsi sla znovu na potrat ? Nebo jak ?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >