Podvodnice Adéla Pitáková

15
2.8.19 15:07

Podvodnice Adéla Pitáková

Dobrý den před časem se tu řešila podvodnice adéla Pitáková chtěla bCh se zeptat na nějaký kontakt email nebo cokoli jak by ji šlo kontaktovat? Vydávala se na Vintedu pod jiným jménem a na ču se mi objevilo jméno Adéla Pitáková. Poslala jsem ji nemalou částku za zboží které nekspíš neexistuje. Všem děkuji za jakkoukoli informaci Netrdová Michaela

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1017
2.8.19 15:19

Ano, bohužel není jedinou podvodnicí na netu. Je to smutné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
2.8.19 15:24

@kveta112 taky jste s ní měla zkušenost? Sháním na ni email Nebo nějaký další kontakt. Číslo které jsem dohledala je už nejspíš zrušeno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
2.8.19 15:35
@MischaS píše:
@kveta112 taky jste s ní měla zkušenost? Sháním na ni email Nebo nějaký další kontakt. Číslo které jsem dohledala je už nejspíš zrušeno

Myslím, že je ještě vedená na lide.cz, kde se také snaží o vyloudění peněz z důvěřivých lidí. Otázkou je, jestli je to jméno pravé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
2.8.19 15:38

Jméno mám z čú kam se poslaly peníze jinak byla vedena Na vintedu pod jinym jmenem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2534
2.8.19 16:06

Jdi na PCR podej trestni oznameni a prida se to k dalsim poskozenym. Policie si uz vse pres BU overi, ten ucet zkontroluji a budou se ozyvat dalsim podvedenym. Je to ale beh na par mesicu/let, nez bude dost dukazu, vypovedi a nejaky soud. Pak se budou prachy postupne vracet poskozenym, kdyz bude z ceho. Jinak to nevyresis. Je jedno jestli te obrala o 500 nebo 5000. Proste resit s policii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.8.19 11:04

Taky mě okradla na vinted.Co podat hromadné oznámení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.8.19 09:04

Co vam nabizela za zbozi? Me karl Lagerfeld pantofle dve tricka a ledvinku…tady je na ni kontakt 608077364 na ktery reaguje zkuste ji uhanet cekam dneska na vypis ze poslala penize zpet a kdyz ne jdu na policii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.8.19 09:05

@Weronika2603 Co vam nabizela za zbozi? Me karl Lagerfeld pantofle dve tricka a ledvinku…tady je na ni kontakt 608077364 na ktery reaguje zkuste ji uhanet cekam dneska na vypis ze poslala penize zpet a kdyz ne jdu na policii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.8.19 11:45

Zabky karl lagerfeld, poslala jsem ji 600 asi před 10ti dny. Včera jsem ji psala na vinted napsala, že zboží už odeslala, ale jen zdrzuje řešení situace si myslim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
9.8.19 07:14

@Weronika2603 vcera udajne byla zjistit v bance proc penize neprisly a pry tam neco spatne zadala a platba neprobehla tak penize odeslala znova pry maji dneska nebo v pondeli dojit..neustaleme ujistuje ze se omlouva za komplikace a ze nemela v umyslu nekoho podvest..ale to kde zustal viset balicek nikdo nevi..tak uvidim jestli penize prijdou..je potreba ji uhanet a popr vyhrozit policii na to reaguje hned

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3283
9.8.19 07:36

@MischaS dobrý den, být vámi, tak nečekám. Také jsem kdysi podobně naletela a toto je pouze zdržovací taktika, aby měla co nejvíce času na další podvody/nový účet atd. Pokud balíček poslala, ať vám dá jeho číslo, to dostane KAŽDÝ odesílatel. Pak je snadno k dohledání přes online poštu. Ohledně peněz musí mít příkaz. Pokud zadávala elektronicky, může vám poslat PrintScreen, pokud na pobočce, tak dostala do ruky papír. Vše by měla být schopna vám okamžitě doložit. Pokud nedoloží, šla bych hned dnes na policii - sloučí tam vaše TO s jinými na stejnou osobu a vypořádání škody (pokud k nějakému dojde), je pak podle pořadí, ve kterém bylo TO podáno :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
10.8.19 07:32

Tak po tydenim uhaneni mi vcera poslala vyfoceny prikaz k uhrade ze penize odeslala..nejspis to zkousela jestli to nevzdam a nemavnu nad tim rukou tou jeji zdrzovackou..ale asi zjistila ze jsem neodbytna tak to radsi poslala a ja muzu mit klid..:)kdyby chtel nekdo kontakt tak reaguje na tel 608077364 a prikaz mi dosel z emailu ****

edit adminom - osobný údaj - e-mail

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama