Sháním dětskou knížku Pavouček Pája

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunn89
Nováček 2 příspěvky 07.12.18 09:50
Sháním dětskou knížku Pavouček Pája

Ahoj všem,

nemáte někdo tištěnou verzi (ne audio) dětské knížky Pavouček Pája od Pavla Šruta? Knížku jsme měli dlouhá léta v rodině a děti jí milovaly, ale bohužel při stěhování se někam zatoulala. Vzhledem k tomu, že mám teď sama malé dítě, strašně ráda bych mu jí sehnala, ale to se mi zatím bohužel nikde nepovedlo. Nabízím 200 Kč (nová stála něco kolem 180 Kč) a jsem ochotna si pro ní přijet (ideálně Praha a okolí).

Všem moc děkuji, je to pro mě srdeční záležitost :kytka:

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2577 příspěvků 351 inzerátů 07.12.18 10:37

zkus antikvariáty, databazeknih.cz

Verunn89
Nováček 2 příspěvky 07.12.18 10:43

@smudlinky uz jsem zkousela, ale zatím marně :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >