Emiminí bazárek - spokojenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 13:49
emiminí bazárek-spokojenost?

Ahoj holky, jak jste spokojené s bazárkem tady na emiminu? Když si něco koupíte, za jak dlouho to přibližně dorazí? Přišlo Vám zboží v pořádku? Ještě jsem tady nic nekupovala, tak se chci ujistit :).

Reakce:
kuchle
Zasloužilá kecalka 957 příspěvků 48 inzerátů 08.08.18 13:57

@Clarity Ahoj, já tady na bazárku koupila už docela dost věcí. Až na jeden případ jsem byla moc spokojená, prodávající velice ochotné, skvělá komunikace, obrovská rychlost dodání, pěkné zboží. Za mne tedy mohu doporučit :palec:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22222 příspěvků 08.08.18 13:59

Já tu nekupuju,ale prodávám,když se se zájemkyní domluvíme,ještě ten den jdu na poštu,pokud je víkend,hned v pondělí ráno. ;)

Tichošlápek
Extra třída :D 10875 příspěvků 08.08.18 14:04

Jo vždy v poho. Ale poslední dobou uz se mi nechce řešit pošta a nějaké dohady o platbách, tak využívám letgo. Pro lenochy je to lepší :mrgreen:

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 14:05

@Tichošlápek jj letgo občas taky, ale všude mají jiné věci, takže jsem chtěla slyšet i názor tady na bazárek

Romilda
Kecalka 421 příspěvků 08.08.18 14:05

To je strašně individuální. Splálit se můžeš na jakémkoli inzertním webu. Konkrétně na emiminu mám zkušenost tak 50/50. Zboží mi sice přišlo vždy a vcelku rychle, ale někdy nebylo tak kvalitní a v takovém stavu, jak bylo inzerováno. Před nákupem je vždy potřeba mrknout na hodnocení prodejce, ale ani pozitivní komenty nejsou zárukou spokojeného obchůdku.

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 14:08

Holky diky :*

Uživatel je onlineKáťa19
Echt Kelišová 7694 příspěvků 19 inzerátů 08.08.18 15:20
@Clarity píše:
Ahoj holky, jak jste spokojené s bazárkem tady na emiminu? Když si něco koupíte, za jak dlouho to přibližně dorazí? Přišlo Vám zboží v pořádku? Ještě jsem tady nic nekupovala, tak se chci ujistit :).

Ahoj, prislo mi vzdy vse a vcas, podle domluvy :) Je potreba byt ale opatrna a kupovat u kladne hodnocenych prodejcu. Bohuzel jsou i podvodnici, co radi vsude mozne. Jistota je, dat do googlu cislo uctu, na ktery budes posilat platbu a tim si overit, zda nekdo nema spatnou zkusenost ;) to urcite doporucuji :palec:
Jinak pres aplikaci se nakupuje a prodava velice snadno a dobre.
Pokud budes potrebovat, poradim, jsem patronka bazarku a recenzi. :mavam:

Clarity
Kecalka 230 příspěvků 08.08.18 15:58

@Káťa19 mockrát děkuji za nabídku! Moc si vážím Tvé snahy mi poradit co nejlépe :srdce: . Kdybych potřebovala poradit, tak Ti určitě písnu. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >