Naletěla nebo nenaletěla?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieKucerova
Povídálka 19 příspěvků 21.03.18 19:51
Naletela nebo nenaletela?

Holky, mam na Vas otazecku? Stalo se Vam tady na servru emimino u bazarku, ze by jste nektera z vas naletela na falesny inzerat treba?
Ja mam totiz uz od minuleho tydne zaplaceny a domluveny kocarek s jednou pani, platba dosla, minuly tyden slibila, ze kocarek zasle prepravni sluzbou, brala si I cislo na me aby ho dala prepravci a uz je to tyden a porad nic!
Na zpravy tadyna emiminu nereaguje a ja bohuzel se s ni nemam jak jinak spojit, jsem asi blbe mela jsem si to pojistit nejak ale vzdy kdyz jsem porizovala neco pres bazarek tak jsem s timhle nemela sebemensi problem :( :zed:
Tak nevim jestli ieste stale cekat, nebo jak se zaridit dal jsem z toho uz jako trochu nervoozni, obzvlast kdyz nikdo nereaguje a jsem o penize chudsi a materialni za to nic nemam :think: :think:
Predem dekuji za rady :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 52026 příspěvků 21.03.18 19:58

@LucieKucerova zadej si její číslo účtu do googlu…třeba něco vyjede :nevim:

happiest
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 21.03.18 20:05
Platba predem ne!

Takze budiz ti ponauceni - myslim na to i upozornuji snad pravidla bazaru. Pokud je to vec za stovku a ty ji muzes v takovem pripade obetovat, pak asi ok, ptz dobirka by vysla min. na pulku kupni ceny, ale kocarek asi bude drazsi a v tom pripade tu 50 kc navic rozhodne obetovat.
Zkus adminy, porad je nadeje ze treba pani onemocnela buhvi co. I kdyz po tydnu nekomunikace absolutni to spis vypada ze na kocar i penize zapomen.

Zuzinka555
Závislačka 2971 příspěvků 21.03.18 20:10

Co zkusit zajít do banky aby kontaktovaly majitelku účtu o navrácení peněz? Řekněte, že jste popletla číslo účtu. Někde jsem slyšela, že to takhle funguje, ale osobní zkušenost nemám. Za zkoušku nic nedáte..

LucieKucerova
Povídálka 19 příspěvků 21.03.18 20:10

Uz jsem se. ponaucila, jsem nastvana :zed: dohledala jsem si zpetne.tady v diskuzi, ze uz napalila vicero maminek jedna tataz osoba akorat pod jinym nickem.
Je mi jasny, ze uz ani jedno neuvidim ale jen tak to nenecham! :zed:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 22.03.18 07:53

@LucieKucerova nikdy neposílám větší částku předem, takže ne, nenaletěla.. drahé věci vždy kupuju live - tzn osobní předání. Jinak pokud to bylo tady, kontaktuj adminy

Michaelajanakova
Povídálka 25 příspěvků 22.03.18 12:42

Admini bohužel neudělají vůbec nic, ani mě nepomohli :(. Takže já od té doby, co jsem tady naletěla už přes emimino nikdy nic :-( a při větší částce taky jen osobní předání. Člověk se ponaučí až když se něco stane fakt.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19813 příspěvků 22.03.18 12:44

@admin
a o koho jde? Má nějaké hodnocení nebo je to nějaká pravidelnější uživatelka?
Popravdě od nikoho „prověřeného“ bych asi nic drahého jen tak po netu nenakupovala.

elen-ka
Extra třída :D 12254 příspěvků 23 inzerátů 22.03.18 12:46

@LucieKucerova přiznám se, že některé věci prodávám jen na osobní odběr. Vím, že si tím velmi omezím okruh zájemců, ale snažím se předejít tomuto problému.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19813 příspěvků 22.03.18 12:50

Jinak jestli je těch ženských víc, co se spojit a podat společně trestní oznámení? To by nešlo? Já se v tom teda nevyznám, ale slyšela jsem o tom, že se takhle pospojuje vícero podvedených a pak už to řeší i PČR (a pokud jsi peníze posílala na účet, tak by nemělo být těžké pro policii identifikovat majitele účtu).

Michaelajanakova
Povídálka 25 příspěvků 22.03.18 14:21

Já byla právě taky podvedená, už je to měsíc co jsem to řešila. Ale problém je ten, že se nejednalo o číslo účtu ale o benzina kartu, která ani nemusí být vedena na žádné jméno. To jsem zjistila až když kočár nepřišel a já dál pátrala. Podle mě to je znalý podvodník a ví moc dobře co dělá a ví že na něj nikdo nemůže :-(. Nehledě na to, že si zakládá nové a nové účty zde na emiminu. Rada, že si nemáš nic koupit od nikoho kdo není ověřený je super, ale každý aby byl ověřený přeci musí pár věcí někomu prodat ne :-(. Já osobně si tu taky založila účet jen kvůli koupi kočárku a říkala jsem si, že sice paní ještě nic neprodala, ale tak taky si to mohla zřídit jen kvůli prodeji toho jednoho kočárku… No dneska už jsem fakt vyléčená :(

admin
Extra třída :D 11124 příspěvků 22.03.18 16:33

Hezký den,

prosím aby se nám všichni, kdo mají podobnou zkušenost s @marunna ozvali do této diskuse a určitě uživatelce udělili odpovídající hodnocení.

Jelikož do obchodů přímo nezasahujeme, fungujeme pouze jako podpora pro uživatelky. V případě vícečetných negativních hodnocení budeme uživatelku blokovat.

Děkujeme za pomoc, :kytka:
adminka Zuzi

Michaelajanakova
Povídálka 25 příspěvků 22.03.18 18:11

Tak ono jde o to, že podvodník si asi zakládá zde účty nové… Já s vámi tento problém řešila minulý měsíc a průběh nákupu byl stejný jako s touto uživatelkou, ale uživatelka byla Nikcakov. Od té doby, co obdržela peníze ode mě, nečetla žádné další zprávy. Když jsem poprosila o pomoc vás, napsali jste jí taky zprávu, kterou si samozřejmě taky nepřečetla a tím všechno skončilo. A takhle určitě zakládá další účty a okrádá další maminky :-(.

janablízka
Kecalka 104 příspěvků 22.03.18 18:18

Řešila jsem něco podobného přes policii. Trvalo to dlouho, ale peníze mě nakonec vrátili.

Michaelajanakova
Povídálka 25 příspěvků 22.03.18 19:58

@janablízka a peníze jste také poslala na benzina kartu?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >