Uživatelka jessica97

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 08.02.18 20:46
Uživatelka jessica97

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemá podobnou zkušenost. V jedné z dizkusí proběhla žádost o pomoc uživatelce jessica97 (Jessica Mullerova).Paní jsem odeslala balík s věcmi pro její miminko. Říkala, že je na tom finančně špatně a pro malou má jen 300,– na mesic na oblecenicko atd. Všechno proběhlo dobře, poděkovala a ja byla rada, že jsem někomu mohla pomoc 8o, ale dnes jsem měla na emimino od ni zprávu, kterou nechapu! A to, jestli chci veci také vratit, že ty veci mela do klokanku, ale bylo ji blbe to říct. Zprava přišla z ničeho nic. A uživatelka už tu neni 8o :roll:. Připadám si už jak debil. Mam tu pro ni další balík veci a ted me to mrzí :?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9783 příspěvků 08.02.18 20:52

A to je důvod proč tady tomu nevěřím když někdo pro někoho něco vybírá. Za dobrotu na žebrotu :?

The_Assassin
Kecalka 442 příspěvků 08.02.18 20:54

Nemyslela to tak, že už jsou ty věci jejímu dítěti malé, a tak je chtěla darovat do Klokánku, ale rozhodla se ti je nejdřív nabídnout zpět? :think:

NikysekR
Extra třída :D 10253 příspěvků 3 inzeráty 08.02.18 20:56

@Hedvikaaa Admini ji smazali. Taky jsem jí naletěla a věřila jí. Naštěstí jsem jí na poslední chvíli nic neposlala :cert:

Tableta
Závislačka 3927 příspěvků 08.02.18 20:56

Nějak to nechápu. To je špatný ddávat věci do klokánku? :think:

NikysekR
Extra třída :D 10253 příspěvků 3 inzeráty 08.02.18 20:58

https://www.emimino.cz/…rankovani/9/?… tady se to řeší

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 08.02.18 20:58

@Petruna21
No nerozumím tomu! Nevím proc někdo musí lhát v takové věci! :zed:

Petruna21
Echt Kelišová 9783 příspěvků 08.02.18 20:59

@Hedvikaaa Já tomu taky nerozumím a nechápu proč rovnou nenapsala že to je tam a tam a takhle lhát :? :zed:

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 08.02.18 21:01

@Tableta
Přečíst znovu!!!
Paní lhala a to v tom, že si se mnou psala soukromé zpravy posilala fotky své holcicky a říkala, že je na tom špatně a potřebuje neco pro své ditko 8o a pak mi napíše z čistá jasna jestli chci veci vratit 8o. Ne neni to špatné, ale proč mě tahala za nos! Mohla napsat, pošlete veci do klokanku a nazdar 8o

Yorkmut
Kecalka 321 příspěvků 08.02.18 21:01

Neshanela naposledy pro chlapecka?

NikysekR
Extra třída :D 10253 příspěvků 3 inzeráty 08.02.18 21:02

@Tableta Není, ale ona psala, že má mésíční miminko. Pak najednou že roční, pak se ukázalo, že je to její neteř, a ta ty věci ani nepotřebuje. Až pak začala mluvit o klokánku.

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 08.02.18 21:02

@NikysekR
Díky, kouknu! :palec:

NikysekR
Extra třída :D 10253 příspěvků 3 inzeráty 08.02.18 21:03

@Hedvikaaa Nejsi bohužel jediná :(

Hedvikaaa
Kecalka 132 příspěvků 08.02.18 21:05

@Yorkmut
Achjoooooo!!! 8o si děláte holky srandu ne? :,( proč tohle někdo děla 8o poslala jsem spoustu novych věcí s tím, že to te pani s malým miminkem pomuze 8o. Ted jsem vytocena. Mohlo to pomoc někomu, kdo by to fakt potreboval 8o 8o

NikysekR
Extra třída :D 10253 příspěvků 3 inzeráty 08.02.18 21:06

@Hedvikaaa :hug: Jojo, přesně takto jsem taky smýšlela.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama