Pohádky pro zimní spáče

1829
20.11.05 22:30

Pohádky pro zimní spáče

Zdravíme všechny :-)

Když jsem byla malá, poslouchala jsem moc ráda pohádky namluvené V.Brodským - „Pohádky pro zimní spáče“. Snažila jsem se teď na Internetu cokoliv o tom najít a ukázalo se, že asi před pěti lety vyšly na CD. Ale vypadá to, že nikde není k zakoupení, ani CD, ani knížka, kterou napsala Marie Kubátová. Tak se ptám a moc, moc prosím, nemáte někdo toto k zapůjčení? Případně budu i ráda za info, kde se dá koupit. :-)

Díky moc!

Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

918
21.11.05 00:05

máme je z mého dětství na gramofonové desce a v rámci jejího ušetření před poškrábáním je máme stažené do počítače jako MP3. Kdyby jsi je je nemohla nijak sehnat tak by to asi šlo zařídit
Bludička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
21.11.05 22:18

Bludičko, děkuju moc, že ses ozvala. Já ještě zkusím sehnat to CD, ale kdyby to bylo marné, můžu se tedy ozvat?

Díky moc!
Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
21.11.05 22:30

Ahojky,

mam to CD doma. Sice ne original, ale kopii, ale to by snad nemuselo vadit. Je to momentalne Roderickovo oblibene CD pred spanim :-)
Urcite by to slo prepalit ;-)

Kdyztak pisni soukromou a domluvime se :-)

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1829
22.11.05 22:34

Mato, i Tobě moc děkuju, že ses ozvala. :) Ještě mám jeden tip, ale kdyby to nevyšlo, určite se ozvu.

Díky moc!!!

A ještě, nevíte náhodou někdo, podle které knížky je to namluveno, knížka se stejným názvem nevyšla, takže nevím…

Hanka a Matýsek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
30.12.10 10:17

Dobrý den,zdravím všechny,prosím pokud má někdo CD pohádky pro zimní spáče, napište mě, mám veliký zájem.díky moc Greta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama