Pohlaví dítěte podle fotky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4
14.11.14 19:29

Pozná někdo jaké pohlaví tam je?

Holky, pozná někdo co je tohle za pohlaví? Dr mi to neřekla, prý si na to máme přijít sami, ale nevím, příteli to příjde jako holka, ale není si jistý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2337
14.11.14 19:45

@natajla
Tak ja jsem fakt uplny laik ale vidim krasne kavove zrno - holcicka :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1349
7.4.16 18:22

Dobry den, ahoj, cl chodi sem jeste nekdo? Maminky, co myslite u me? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11736
7.4.16 20:04

@gatsby1 podle mě kluk jako buk :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1393
8.4.16 12:44
:nevim: ten camfourek může být i pupečníček…ale asi kluk? Zrno tam také nevidím.
@gatsby1 píše:
Dobry den, ahoj, cl chodi sem jeste nekdo? Maminky, co myslite u me? :)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1349
8.4.16 13:39

@pabe14 Dekuji, ten pupecnik byl prave jinde, mi rikala MUDr. :) Tak uvidime

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1393
8.4.16 13:56

To srdíčko nad tím by mohly být kulky…možná…nevím. Jsem na to podobně jak ty…ale ani takovou fotku se nepodařilo Mudr udělat…něco tam čnělo…ale kulky vidět ani nebyly…vlastně se jí nepodařilo vůbec najet na pohled ze zdola…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1349
8.4.16 14:15

@pabe14 Nase mimo take zpocatku nechtelo spolupracovat ;) vypadalo, jako by chtelo spinkat. Zitra jdu na 3D ultrazvuk, tak treba budu moudrejsi :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1393
8.4.16 14:25
A v kolikátém jsi…přemýšlím také o 3D aby bylo jasno, ale nevím zda to není brzy…u prvního jsem byla 2X…poprvé nějak dříve a vše bylo krásně vidět u na druhém v 27tt tuším a už to nebylo takové pěkné…nebylo to vidět komplet
@gatsby1 píše:
@pabe14 Nase mimo take zpocatku nechtelo spolupracovat ;) vypadalo, jako by chtelo spinkat. Zitra jdu na 3D ultrazvuk, tak treba budu moudrejsi :)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1349
8.4.16 15:30

@pabe14 Zitra budu 20 + 1 tt. :) Ja u dcerky nebyla

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1393
8.4.16 19:43
Tak si myslím, že už budeš mít jasno :D
@gatsby1 píše:
@pabe14 Zitra budu 20 + 1 tt. :) Ja u dcerky nebyla
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
941
21.10.16 10:35

Holky, co myslíte? 13 tt.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1364
30.10.17 14:03

@Markykula

To takhle říct nejde, může to být kluk i holka…Podiv na mou fotku - co bys řekla? :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
smurfka
30.10.17 14:08

@Markykula schválně jsem na první genetiku chodila a objednávala jse na poslední možné termíny, kdy už jde potvrdit pohlaví a to na 12+3 u prvního a na 12+6 u druhého..u obou v tomto termínu už mi pohlaví řekli a vždy správně..
ve 12+ už jde pohlavní hrbolek vidět krásně ( pokud je dítě natočené )..takže proto jsem chodila až ve 13tt a takto jsem se i záměrně objednávala..

  • Citovat
  • Upravit
1237
30.10.17 14:09

@Markykula
Hele ja bych řekla holčičku :) studovala jsem to teď nedavno protože mi řekli kluka a ja se citila na holčičku, a nemohla jsem se s tim srovnat. A podle pohlavniho hrbolku, už se to dá poznat v tomto týdnu :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty