Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Holky, pozná někdo co je tohle za pohlaví? Dr mi to neřekla, prý si na to máme přijít sami, ale nevím, příteli to příjde jako holka, ale není si jistý.
@natajla
Tak ja jsem fakt uplny laik ale vidim krasne kavove zrno - holcicka ![]()
Dobry den, ahoj, cl chodi sem jeste nekdo? Maminky, co myslite u me? ![]()
@gatsby1 píše:
Dobry den, ahoj, cl chodi sem jeste nekdo? Maminky, co myslite u me?
@pabe14 Dekuji, ten pupecnik byl prave jinde, mi rikala MUDr.
Tak uvidime
To srdíčko nad tím by mohly být kulky…možná…nevím. Jsem na to podobně jak ty…ale ani takovou fotku se nepodařilo Mudr udělat…něco tam čnělo…ale kulky vidět ani nebyly…vlastně se jí nepodařilo vůbec najet na pohled ze zdola…
@pabe14 Nase mimo take zpocatku nechtelo spolupracovat
vypadalo, jako by chtelo spinkat. Zitra jdu na 3D ultrazvuk, tak treba budu moudrejsi ![]()
@gatsby1 píše:
@pabe14 Nase mimo take zpocatku nechtelo spolupracovatvypadalo, jako by chtelo spinkat. Zitra jdu na 3D ultrazvuk, tak treba budu moudrejsi
@gatsby1 píše:
@pabe14 Zitra budu 20 + 1 tt.Ja u dcerky nebyla
To takhle říct nejde, může to být kluk i holka…Podiv na mou fotku - co bys řekla? ![]()
@Markykula schválně jsem na první genetiku chodila a objednávala jse na poslední možné termíny, kdy už jde potvrdit pohlaví a to na 12+3 u prvního a na 12+6 u druhého..u obou v tomto termínu už mi pohlaví řekli a vždy správně..
ve 12+ už jde pohlavní hrbolek vidět krásně ( pokud je dítě natočené )..takže proto jsem chodila až ve 13tt a takto jsem se i záměrně objednávala..
@Markykula
Hele ja bych řekla holčičku
studovala jsem to teď nedavno protože mi řekli kluka a ja se citila na holčičku, a nemohla jsem se s tim srovnat. A podle pohlavniho hrbolku, už se to dá poznat v tomto týdnu ![]()