Pohlavní nemoc - bolest

20
18.4.21 07:05

Pohlavní nemoc - bolest

:mavam:

Prosím, potřebovala bych poradit co s bolestí. Zhruba rok mám problémy s únikem močí ve 26 letech, začala jsem to řešit na urologii, kde mi byla zjištěna pohlavní přenosná nemoc, tuším že… mycoplasma? Moc jsem sestřičce nerozuměla do telefonu. Je to prý ze sexu, paradox je, že v sexuálním životě jsem jako jeptiška :) takže z čeho to může být? Dostala jsem antibiotika, dvě balení. Zhruba dva týdny mě hrozně bolí vzadu záda dole, myslíte, že to může být spojené s tou pohlavní bakterií? Ráno mám problém vstát z postele, ohýbat se, dělá mi problém vylézt i z auta a bolest neustupuje. Nemá tady někdo zkušenost? Děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2248
18.4.21 07:31

Jsi jako jeptiska, nebo jsi jeste panna? Mycoplasma se prenasi pohlavnim stykem, je spousta prenasecu, kteri nemaji vubec zadne potize a nikdy se u noch neobjevi. Byla jsi i na gynekologii? Ja nemam uplne osobni zkusenost, ale pokud vim od kamosky, tak mycoplasma zpusobuje u zen ruzne zanety, ktere siri od cipku az k vejcovodum, takze to mozna ta bolest, ale zase pokud uz beres antibiotika nejakou dobu, tak by se to melo zlepsovat…rozhodne tohle nepodcenovat, objednej se na gyn, at udelaji jeste stery z cipku a tak..pripadne i na tu urologii muzes zavolat, ze mas takove bolesti, podle me to muze proste znamenat, ze antibiotika nezabiraj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
18.4.21 08:01

@Melodie91 furt jsem panna, proto mi to nejde do hlavy :think: mě právě dělali na urologii dva stěry z močové trubice, jinak předtím jsem byla u lékaře s tím, že mě bolí ledviny a dostala jsem antibiotika po kterých jsem dostala alergický záchvat, pak už jsem jen čekala na výsledky z urologii a dostala jsem jiný antibiotika přímo na tuhle pohlavní chorobu, uvidíme zda zaberou, prý je to zdlouhavá léčba a pak půjdu znova na stěry a další vyšetření, zkusím zítra zavolat na tu urologii, já bych si něco vzala na ty záda, ale prý nemám nic brát k těmto antibiotikum, žádné doplňky, vitamíny ani jiné léky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1464
18.4.21 08:33

Jsi asi preslechla. Jestli si panna, coz v tvem veku nechapu, ale budis, tak to bude neco jineho nez pohlavne př nosne choroby. Objednej se na gyndu a tam at ti udelaji vsechna vysetreni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1121
18.4.21 08:59

Oznámila jsi to na urologii? Jestli máš správnou diagnózu, léky zabírají? Jestli je možné dostat tuto nemoc i bez styku nebo máš něco jiného? Asi bych zavolala a rovnou se zeptala, abych věděla na čem jsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
19.4.21 01:23

@Jolka86 Diagnózu předpokládám mám určenou správně, tohle jsou výsledky přímo z laboratoře. Prvně jsem s tím šla za obvoďákem, myslela jsem, že mě bolí ledviny od nastydnutí, lékař mi dal antibiotika na zánět ledvin, ale jak říkám, dostala jsem po nich takový alergický záchvat, že jsem je ihned vysadila. A pak jsem čuměl jak puk na urologiii když přišly výsledky :lol: no tato bakterie prý může být i z tepla jako jsou sauny, vířivky, může jí mít člověk už delší dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
376
19.4.21 01:29

Určitě i gynda, jak bylo napsáno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu