Pohlavní styk po šestinedělí

46
25.6.13 18:07

Pohlavní styk po šestinedělí

Ahojky.. :) :)
Chtěla bych se zeptat, teď je to šest týdnů po porodu a teprv se budu obědnávat na gyndu ale s přítelem by jsme chtěly pohl. styk ale nevím jestly můžu,, :zed: někdy na wc kdys se utíram tak cítím, že tam je tvrdý to jak mi šily,, je to běžné,,, nejsem si jista jestly bych už mohla,, nějaké rady?? :idea:
Porod jsem měla běžný bez komplikací a šily mě,,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64603
25.6.13 18:10

Mě dr říkal, že pokud nejsou komplikace, nic nebolí, nekrvácí a já se na to cítím, tak ať na to vlítnu.. max přestat, pokud by něco bolelo a pod :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
25.6.13 18:12

No hlavně jestly je i běžné že tam cítím že to tam je tvrdší,, nejspíše po šití,,, vubec nevim,, rodila jsem poprve takže jsem z toho trochu poplašená jeěte si zvykám..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
25.6.13 18:16

@Věra Š. pokud nekrvácíš tak je děloha zhojená. klidně bych do toho šla, když bude partner opatrný a nepůjdete přes bolest tak je to v klidu. mě bolel sex ještě tak 6 měsíců po porodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64603
25.6.13 18:16

@Věra Š. ono se to časem vstřebá a změkne to.. jj, je to normální, protože je jizva jako každá jiná.. Ze začátku to bude tvrdé, postupně světlá a měkne, pak už ani nebudeš vědět, kde to šití bylo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
25.6.13 18:29

Taky jsem to měla tvrdé, myslím že je to otok nebo tak něco ale určitě jestli tě nic nebolí tak bych do toho šla. Ale bohužel jsem skoro 4 měsíce po porodu a pořád to bolí :x

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2616
25.6.13 18:44

Pokud nekrvácíš, tak můžete. Jen je potřeba, aby byl chlap opatrnej a ohleduplnej. Jedině stykem zjistíš, jestli tě to bude bolet, nebo ne. Boule nebo tvrdší místo je prostě jen jizva a ta může být citlivá ještě několik týdnů. Jinak jestli můžu radit, kup si dopředu lubrikační gel, většinou bývá po porodu dočasně problém se zvlhčením, laktační hormony tomu taky nepřidávají, tak ať ho máš připravenej, kdyby byl potřeba. Rozhodně není vhodný s parfemací nebo s tee tree oilem, stačí úplně obyč. Nezapomeňte na antikoncepci a hurá do toho ;) :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
46
25.6.13 18:47

Nene nekrvacim,, jen tmavší vytok.. no tak my to zkusime.. děkuji za rady :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3251
25.6.13 18:53

Mně ta jizva - teda ta zavrdlina úplně zmizela až po pár měsících, jinak pokud se na to cítíš, tak jen směle do toho :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
25.6.13 18:56

Záleží na tobě jak se cítíš, pokud je chutˇtak do toho jděte a když to bude bolet nebo ti to bude nepříjemné tak ještě počkejte. My taky zkoušeli kdy bude ta správná chvíle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.13 18:59

@Věra Š. Prosímtě já jak dojela z porodky, tak to pro mě byli strašný muka, takže jakmile skončili po 5ti týdnech očistky hned jsem šla na to.. :mrgreen: taky mě šili a bez problémů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3479
26.6.13 09:03

Já díky kyretáži po porodu měla šestinedělí krátký - 14 dní :-) a hned po těch 14ti dnech jsme se opatrně a něžně milovali - bylo cítít že tam kde jsem byla lehce šitá to trošku „táhne“, ale nebylo to takový že by mě to bolelo - spíš to bylo ze začátku nepříjemné a pak už dobrý.-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
26.6.13 14:55

Chce to chvíli čas a pak to bude OK. Takže něžnému sexu zdar! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat