Pohovor formou assessement u Teleperformace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.10.14 16:30
Pohovor formou assessement u Teleperformace

Ahooooj, čeká mě pohovor formou assessement u Teleperformance. Máte, prosím, někdo zkušenost? Díky moc. :)

Reakce:
Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 06.10.14 20:08

Ahoj, mám ho za sebou pro jeden projekt v Praze. Celé AC je relativně krátké, na začátku ti představí firmu, pak se dělají nějaké modelovky jako představení se, nebo představení souseda, sehraje se nějaký hovor, hodně slyší na pozitivní přístup, úsměv v hovoru a tak :)Pak záleží, pro jaký projekt bys měla pracovat a podle toho se odvíjí další část. U mě byla hodně technická a jazyková, právě vzhledem k povaze projektu, na kterém momentálně pracuji :) Jinak pokud se dostaneš, mají výborné a vtipné školitele :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 10:54

@Mirabe1ka Ahojky, díky za zprávu a gratuluji k úspěchu!!! Jsi šikulka :mavam: No, u nás je ten pohovor vypsaný na 6 hodin a nejsem si jistá, jestli bude pozitivní přístup stačit :), představa, že mám prodat třeba… tušku.. no nevím :D.. ale každopádně díky za zkušenost!

Mirabe1ka
Zasloužilá kecalka 846 příspěvků 07.10.14 18:18

Už jsem prodávala na pohovoru horší věci, než je tužka :D Z těch 6 hodin bude podle mě čas i na osobní pohovor, případně oběd, tak se toho času neděs :) Stejně to uteče jako voda. Znám to z obou stran a kolikrát jsem byla víc vystresovaná jako ten, kdo vybírá, než v pozici vybíraného :) Držím palce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Obří pavouk i netopýr nebo příšera z moře. I takový horor dokáže nachystat příroda

Příroda občas dokáže divy. Zdaleka však ne jen takové, které nás ohromí a... číst dále >

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >