Pohovor na pracovníka v sociálních službách

Napsat příspěvek
Velikost písma:
172
11.10.16 15:12

Začne na této pozici - a vypracuje se třeba na vedoucí pozici. Proč ne. Prostě nějak se začít musí. Vážím si tě!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3HE
22413
11.10.16 15:33
@Evinda61 píše:
Začne na této pozici - a vypracuje se třeba na vedoucí pozici. Proč ne. Prostě nějak se začít musí. Vážím si tě!

přesně tak :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8523
11.10.16 19:59
@Evinda61 píše:
Začne na této pozici - a vypracuje se třeba na vedoucí pozici. Proč ne. Prostě nějak se začít musí. Vážím si tě!

No, ale aby ji vzali. V soc. službách se jede na tabulkovej plat a jelikož má vysokou školu, museli by ji platit víc než někoho se střední.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.10.16 16:11
@PetraJ píše:
No, ale aby ji vzali. V soc. službách se jede na tabulkovej plat a jelikož má vysokou školu, museli by ji platit víc než někoho se střední.

Nemuseli by jí platit jako VŠ, protože plat se odvíjí podle druhu práce a né podle vzdělání.
Určitě si pročti jejich výroční zprávy a jejich standardy kvality. Řekni jim, že tě zajímá práce v této oblasti a proto jsi i vystudovala sociální práce a že získáš ráda zkušenosti i od úplného začátku, tudíž na pozici PSS. Pokud jsi se v rodině starala o nemohoucí, mentálně postiženého, staré lidi či malé děti, vše uveď. Dále řekni, že sice nemá praxi, ale máš velkou chuť se učit nové věci v oblasti, která tě zajímá a baví a že jsi flexibilní a že víš, že platy v soc. službách nejsou velké, pokud se tě budou ptát na tvou představu o platu.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat