Pohovor na pracovníka v sociálních službách
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Začne na této pozici - a vypracuje se třeba na vedoucí pozici. Proč ne. Prostě nějak se začít musí. Vážím si tě!
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Evinda61 píše:
Začne na této pozici - a vypracuje se třeba na vedoucí pozici. Proč ne. Prostě nějak se začít musí. Vážím si tě!
přesně tak ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Evinda61 píše:
Začne na této pozici - a vypracuje se třeba na vedoucí pozici. Proč ne. Prostě nějak se začít musí. Vážím si tě!
No, ale aby ji vzali. V soc. službách se jede na tabulkovej plat a jelikož má vysokou školu, museli by ji platit víc než někoho se střední.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@PetraJ píše:
No, ale aby ji vzali. V soc. službách se jede na tabulkovej plat a jelikož má vysokou školu, museli by ji platit víc než někoho se střední.
Nemuseli by jí platit jako VŠ, protože plat se odvíjí podle druhu práce a né podle vzdělání.
Určitě si pročti jejich výroční zprávy a jejich standardy kvality. Řekni jim, že tě zajímá práce v této oblasti a proto jsi i vystudovala sociální práce a že získáš ráda zkušenosti i od úplného začátku, tudíž na pozici PSS. Pokud jsi se v rodině starala o nemohoucí, mentálně postiženého, staré lidi či malé děti, vše uveď. Dále řekni, že sice nemá praxi, ale máš velkou chuť se učit nové věci v oblasti, která tě zajímá a baví a že jsi flexibilní a že víš, že platy v soc. službách nejsou velké, pokud se tě budou ptát na tvou představu o platu.
- Citovat
- Upravit