Pojistné od roku 2026, pečuji o dvě děti do 15 let

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9085
24.11.25 10:13
@j.a.n.i1 píše: Více

Proč nechtěji bus?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101930
24.11.25 10:26
@šklíbakočka píše: Více

Jo, to ja nevim, nebydlim tam, znam jen to ditko… Ale tipuju, ze tam maji klid.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24771
24.11.25 12:49
@ka2ka píše: Více

U nás taky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.1.26 19:32

Budete se některá hlásit/hlasila jste se po skončení péče o dítě do 7 let na Úrad práce? Zajimalo by mě, jak to probíhá a co chtějí za doklady? Děkuji.

  • Citovat
  • Upravit
15599
3.1.26 21:49
@Anonymní píše: Více

A ty chceš práci? Nebo proč by ses měla přihlašovat na Úp?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat