Pojistné od roku 2026, pečuji o dvě děti do 15 let
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
24.11.25 10:26
@šklíbakočka píše: Více
Jo, to ja nevim, nebydlim tam, znam jen to ditko… Ale tipuju, ze tam maji klid.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Anonymní
3.1.26 19:32
Budete se některá hlásit/hlasila jste se po skončení péče o dítě do 7 let na Úrad práce? Zajimalo by mě, jak to probíhá a co chtějí za doklady? Děkuji.
- Citovat
- Upravit
3.1.26 21:49
@Anonymní píše: Více
A ty chceš práci? Nebo proč by ses měla přihlašovat na Úp?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit