Pokoj pro 10 ti letou dceru

Anonymní
3.5.21 13:47

Pokoj pro 10 ti letou dceru

Stavíme domeček a dcera bude mít svůj pokoj(teď má pokoj se sourozencem) bude mít velký pokoj a chtěla by mít šatnu v pokoji kterou chci i já.
Dále by chtěla postel s nebesy(ano je na to trochu starší ale nebesa se dají v klidu oddělat).
Taky si nejsem jistá s postelí jestli radši 160×200 nebo jednolůžko.

Předem děkuji za tipy a rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1383
3.5.21 13:51

Postel bych dala tu 160. Může u ní přespat třeba kamarádka nebo pak se bude hodit až si najde kluka. Šatnu bych klidně udělala, ale asi bych neměla žádné iluze, že bude po pár týdnech vypadat, jak ta na obrazku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
3.5.21 13:53

Taky bych volila větší postel, eventuelně klidně rozkládací, když na to je místo. Šatna rozhodně se zavíracími skříněmi a šuplíky. Po mé zkušenosti s pár puberťáky bych fakt nechtěla vidět ty „komínky“ po pár týdnech :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 13:59

@Nicole 1234 taky si myslim:))

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 14:01

@unuděná dcera je dost pořádná i když mívala mnoho nepořádku ale teď má docela dost úložného prostoru takže ty věci nemusí mít všude po pokoji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 14:04

A myslíte že ta postel s nebesy být může?

• Citovat
  • Nahlásit
16734
3.5.21 14:06
@Anonymní píše:
@unuděná dcera je dost pořádná i když mívala mnoho nepořádku ale teď má docela dost úložného prostoru takže ty věci nemusí mít všude po pokoji

Jak myslíš, na mě ty otevřené prostory působí neuklizeně skoro vždy. Ale jestli bude celá ta šatna zavřená za dveřmi, tak úplně v pohodě.
A to bude pro ní překvápko? Zrovna k té posteli bych řekla, že by se mohla vyjádřit sama. Mě se to líbí spíš pro menší slečny, nebo jako nouzové řešení v pokoji se sourozencem. Jinak zbytečný lapač prachu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
3.5.21 14:07

Ono i v 10 letech to jsou pořád děti i když už přerostlý :lol: mladá chce do novýho pokoje tapetu s Elzou a taky si nenechá vysvětlit že do dvou let ji bude chtít sindat protože už to pro ni bude trapný, teď jí pořád ještě zbožňuje, tak nám asi nakonec nic jinýho nezbyde (to k tý posteli s nebesi že už je na to velká)
Jinak my jim budem jako postel pořizovat jedno a půl lůžko, šatnu bude mít taky ale je tam už vyzděná jakoby mimo ten pokoj jen je do ní z pokoje vchod, tyhle šatničky vypadají hezky na obrázku ale v realu to je podle mě lapač prachu a hlavně všichni hned uvidí co tam vše má, včetně bordelu (u dětí dost pravděpodobný) pokud není šatna vyloženě oddělená šatna, volila bych radši klasickou skříň, nebo dát před tu šatnu třeba posouvací dveře a oddělit ji tak od zbytku pokoje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2102
3.5.21 14:18
@unuděná píše:
Taky bych volila větší postel, eventuelně klidně rozkládací, když na to je místo. Šatna rozhodně se zavíracími skříněmi a šuplíky. Po mé zkušenosti s pár puberťáky bych fakt nechtěla vidět ty „komínky“ po pár týdnech :mrgreen:

Hlavne ty boty… :lol: hodi je tam mokre/zablacene nekde do rohu a bude po poradku… Postel klidne vetsi kdyz je prostor, ale zeptala bych se dcery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.21 14:18

Já bych dala postel určitě tu širší. Starší děti už chtějí,,letiště" :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 14:32

@unuděná dcera ji chce a mě to přijde v pohodě

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 14:35

@unuděná kdyby řekla že se jí to nelíbí tak bych jí to určitě nenutila.
Za mě v pohodě ale byla by lepší postel bez nebes ale dcera si to přeje.

• Citovat
  • Nahlásit
3.5.21 14:36

@hani28 jsem rozhodlá pro větší postel a boty by tam neměla asi jenom takové ty slavnostnější:)))

Příspěvek upraven 03.05.21 v 14:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
3.5.21 14:36
@Anonymní píše:
@unuděná dcera ji chce a mě to přijde v pohodě

Tak to moc nechápu, na co se nás tu ptáš? Udělejte to tak, jak si přeje ona, však je to její pokoj ;) Nebesa se dají sundat, skříni se dají dodělat dveře. Vyřešeno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 14:37

@unuděná jako promiň že jsem si nebyla jistá ani dcera tak jsem si řekla o radu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie