Pomoc - očistky

1296
2.3.06 14:09

Pomoc - očistky

Prosím pomoc.
V sobotu se mi narodila krásná holčička :)
Můj dotaz se týká očistků. Přrd chvílí jsem si byla vyměnit vložku a jsem docela vyděšená 8O
Na vložce byl totiž takový docela dost velký krvavý hlen. Přesněji to vypadalo jako docela velký kus jater :oops: :cry:

Prosím zkušenější maminy. Poradíte mi ???

Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
2.3.06 14:13

Mikino, gratuluji k holcicce!
A krvaceni se neboj, tyto krevni razeniny budou odchazet jeste nekolik dni a mohou mit i nekolikacentimetrove rozmery… Opravdy vypadaji jako kus jater. Neboj, je to normalni.
Budes krvacet nekolik tydnu a krev se bude postupne menit na nazloutly nevabne zapachajici vytok - a pak budes mit par mesicu od MS klid - tedy pokud se podari kojit ;)
Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
2.3.06 14:21

Neboj, to je normalni. Me tyhle „blany“ odchazely nekolik tydnu. Po asi tydnu jsem mela jeden den silene bolesti v brise, doktorka to oznacila za kontrakce…no a presly, kdyz moje telo vypudilo dalsi krevni srazeninu.
Pepsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
2.3.06 20:33

Ahoj.

To je normální. Jen se „pořádně čistíš“.
Má spolubydlící na nedonošeneckém to nazvala „kusy masa“. Měla s tím problémy 14 dní po porodu. Jednu noc se koupala co 2 hodiny. Já jsem 4 den po porodu zacpala podobnými kusy odtok ve vaně. :wink:

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
2.3.06 22:14

Ahoj, gratuluju :P
A je to normalka :lol:
Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
2.3.06 22:58

Ahoj,
mooc gratuluji.
Krevní sraženiny jsou úplně běžné. Já je mám i při menstruaci, ale samozřejmě né v takovém množství :)
Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3952
2.3.10 15:13

Lesi haha.. tak já dostala minule první MS 5 týdnů po porodu!! a od té doby pravidelně jak hodinky.. taky hned přišlo druhé dítko :-) a kojila jsem.. takže někdo pokoj má a někdo má smůlu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
13.11.11 21:43

Presne, ja mela ocistky sice kratce (asi jen tyden dva, ale silne, taky flakoty masa), ale pak presne s uderem konce setinedeli zacala ms (kojila jsem rok), delsi a silnejsi nez pred porodem. Po druhem diteti jeste horsi, pripadam si jak prutokac…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
16.11.16 08:55

zapáchající očistky

Ahoj
Mam dotaz, jsem 3týdny po porodu. A přijde mi že jak se čistím tak to nevábně zapáchá, :,( je to normální nebo mam okamžitě navštívit gynekologa?? Teploty nemám a ani bolest v podbřišku, cítím se v celkovém dobře, jen mě trápí ten zápach.
Děkuji za vaše reakce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama