Pomoc! - suchý kašel už víc jak měsíc

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2.12.11 13:48

kašel měsíc.... v těhotenství

Ahojky.Taky žádám o radu.Jsem už měsíc nastydlá..tedy víceméně kašel. Odkašlávám hnusné hleny.Jsem necelé 3 týdny před porodem,takže nic neberu,měla jsem sirup,ale ten nezabral.Ted´ se přidala i rýma,tak nevím.máte s tím někdo zkušenost?Já bývám přez zimu nastydlá často,ale ted´už je to měsíc a jsem před porodem,tak mám trochu obavy.Samozřejmě u doktora jsem nebyla,ten mi píčše na vše paralen.Napadlo mě i,jestli to nemá něco společného i s tím smogem.....

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek