Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahojky.Taky žádám o radu.Jsem už měsíc nastydlá..tedy víceméně kašel. Odkašlávám hnusné hleny.Jsem necelé 3 týdny před porodem,takže nic neberu,měla jsem sirup,ale ten nezabral.Ted´ se přidala i rýma,tak nevím.máte s tím někdo zkušenost?Já bývám přez zimu nastydlá často,ale ted´už je to měsíc a jsem před porodem,tak mám trochu obavy.Samozřejmě u doktora jsem nebyla,ten mi píčše na vše paralen.Napadlo mě i,jestli to nemá něco společného i s tím smogem.....