Pomůžete s výběrem jména pro 3. princeznu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
23
25.1.17 21:14

Sára

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
25.1.17 21:50

@pe-terka Mam to stejne, Sara proste nemusim a u Laury se mi nelibi ty zdrobneliny- treba Lála mi prijde fakt divne. Ale je pravda, ze ani pro ostatni 2 holky moc zdrobneliny nepouzivame.

Marie a Nina se jmenujou holek prababicky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
25.1.17 21:52

Díky holky, to je nápadů, paráda! Musím si to pořádně pročíst..
Příjmení máme nejčastější české:-) Takze myslim, ze jmeno by nemelo koncit na N nebo NA.
Bára je tak jak píšu, tzn. ne Barbora. A Petra se jmenuju já :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
25.1.17 22:06
@Jesca píše:
@pe-terka Mam to stejne, Sara proste nemusim a u Laury se mi nelibi ty zdrobneliny- treba Lála mi prijde fakt divne. Ale je pravda, ze ani pro ostatni 2 holky moc zdrobneliny nepouzivame.Marie a Nina se jmenujou holek prababicky.

A je to problém? Pokud ano, tak ještě i ta Dora (Dorota, Dorothea) by ladila, i když to není úplně můj styl. Ale můj vkus není směrodatný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4
25.1.17 23:54

@pe-terka Mam pocit, ze kdyz vybereme jedno jmeno babicky, bude ta druha rodina nastvana. Ale uznavam, ze nad tim moc dumam. V CR jsem takovy problem nemela. Proste jsme museli vybrat dopredu a pak jsem se s tim nejak szila, tady mam moc volnosti, tak vymyslim nesmysly:-D Manzel miminu rika Lauro a me to proste nejde pres pusu…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
26.1.17 00:02

@Jesca pokud ti nejde přes pusu, nedávej ho. Mrzelo by tě to. Prostě prodiskutujte jména jiná, klidně mu dej přečíst tuhle diskusi :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
644
26.1.17 00:05

Mě by se k tomu líbila Nora (Norah) :kytka:
nebo jak jsem tu četla Mary

vaše jména sice všechna končí na „ra“ ale přitom se navzájem nepletou a neprolínají, což je fajn

Sára také není moje gusto (bohužel je mám zafixované jako 3 jokšíry)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
484
26.1.17 09:30
@Jesca píše:
@pe-terka Mam pocit, ze kdyz vybereme jedno jmeno babicky, bude ta druha rodina nastvana. Ale uznavam, ze nad tim moc dumam. V CR jsem takovy problem nemela. Proste jsme museli vybrat dopredu a pak jsem se s tim nejak szila, tady mam moc volnosti, tak vymyslim nesmysly:-D Manzel miminu rika Lauro a me to proste nejde pres pusu…

A co třeba ta Lara, jak tady někdo už zmiňoval? Nedávno jsem se s tímto jménem setkala poprvé, jmenuje se tak jedna holčina ze školy, a hned mě zaujalo :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková