Popáleniny od čaje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MiselMathers
Nováček 3 příspěvky 06.12.14 13:12
popáleniny od čaje

Dobrý den, potřebovala bych poradit
Popálila jsem se horkým čajem, u prsu včera mě to palilo zaclo mi to rudnoud a dělali se mi malé puchýřky.
Dneska jsem vstala a z těch malých puchýřku se mi udělal jeden velkej ale už mě to nepálí.
Mám ten puchýř propichnout nebo ne?
Do nemocnice se mi fakt nechce tak bych vám byla vděčna kdyby jste mi nějak poradili :-)
 Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

dandysek
Závislačka 3830 příspěvků 1 inzerát 06.12.14 13:21

Mě doktorka při popálení říkala „nepropichovat“. Jinak bych zkusila možná oranžovej bepanthen, případně léčím menší domácí popáleniny panthenolem. Ale pokud to máš veliký, asi bych k doktorce zašla.

myskalucka
Echt Kelišová 7908 příspěvků 06.12.14 13:22

Nepropichovat a pokud to neni velké, zajela bych do lékárny pro náplasti na popáleniny.

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 06.12.14 13:24

Nepropichovat, ještě se ti tam dostane infekce

Genovesa
Extra třída :D 10978 příspěvků 06.12.14 14:25

Doporučuju vrstvu hemagelu a přes něj folii, co k němu prodávají. Je průhledná. Nechat co nejdýl na místě. Tohle hojí fakt rychle, mám s ním výborné zkušenosti. Ale pokud je to fakt velké, zašla bych k doktorovi.

Genovesa
Extra třída :D 10978 příspěvků 06.12.14 14:26

Jo a ta tekutina v puchýři chrání nově vznikající kůži před infekcí. Takže nepropichovat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Uklizeno, vyděláno: Jak si z domácího úklidu udělat kšeft

Už dávno nejsme jako naše babičky. Nemusíme schovávat oblečení, hračky nebo... číst dále >

Jsem expertka na zkrácené úvazky, směje se Karolina

Karolina Macúchová působí klidně, jako by se právě vrátila z jógové lekce.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nevěru jsem mu odpustila, ale nezapomenu, řekla Kristýna ve Výměně

Terezu s Pavlem spojuje podobný osud. Pořídili si děti, ale partneři je... číst dále >

Boj těžkého autisty Tomáše. Matce došly síly a skončil v ústavu

Tomáš Sklenář trpí jednou z nejtěžších forem autismu. V záchvatech agrese... číst dále >

Reklama