Poporodní deprese + AD - kdy vám začalo být lépe?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
pepivaha
21.4.13 18:12
@Anonymní píše:
Ja nemam poporodni deprese, ale obecne deprese. Vetsina AD pusobi az po nekolika dnech nekdy tydnech. Vetsinou to trva 3 az 4 tydny…

já dostala poprvé deprese po porodu 1 dítěte a pak jsem byla o. k. a další deprese po 10 letech po porodu ale až měl malý 7 měsíců. Může se objevit až do 2 lůet dítěte.

  • Citovat
  • Upravit
4336
21.4.13 18:52

No, já brala taky 300mg denně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
pepivaha
21.4.13 19:37
@pampalin píše:
No, já brala taky 300mg denně.

aha no to je u každého AD asi jiné, já mám Miabene 35mg a řeknu vám, že jak to večer lupnu jsem do hodiny tuhá a nevím o sobě do rána.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
21.4.13 20:36
@pampalin píše:
Tak snad líp jednou být musí. Jak staré máš dítko? Mně třeba začalo být líp už asi 3. den po braní AD. Ale je fakt, že jsem ležela na psychiatrii, tak to mohlo být i tím, že si člověk pořádně odpočinul, vyspal se - dávali mi i léky na spaní
a nemusel běhat kolem mimča.
Ale tak nějak opravdu úplně fajn jsem se začala cítit až tak okolo 8.měsíce
věku malého.

Mám skoro čtyřletého syna a 1,5letá dvojčata. Po prvním porodu to bylo OK, po druhém je to maso. Ale není to klasická poporodní deprese, ten porod byl pro mě hodně traumatický, odvíjí se to spíš od toho. Připadám si jak magor.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
21.4.13 20:38

Jo a anonymní 02:54 nejsem já
J.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat