Poraďte mi nejlepší golfky

Napsat příspěvek
Velikost písma:
64
30.3.15 14:34

@Ali-Ali
je nadherny, ten bych brala hned ;-), ale ta cena je vysoka. Asi te cene bude odpovidat kvalita, ale na ty obcasne vylety se mi do toho nechce vrazet tolik. Asi hledam spis golfky druhe kategorie :) za malo penez hodne muziky.. ma nekdo zkusenost s nejakymi levnejsimi, presto hlavne polohovatelnymi a je spokojen?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11117
30.3.15 15:09

@figurka6
ja jako prvni golfky prave na cestovani mela Cam Flip (teda jako zalozni je mam doted). Na obcasne pouziti nemely chybu, jsou lehoucke, slozi se „desnikovite“, jdou hodne do lehu, ne do uplneho, ale fakt temer do lehu, pro pulrocni pohoda, maji polohovani nozicek a maji dobrou vybavu v zakladni cene (u golfekm nebyva zvykem) - plastenku, hrazdicku a ty moje mely nanoznik, ale nevim, ejstli je i v nove kolekci.
negativa: jsou to klasicke golfky tzn. trochu kostitras pokud nejsi na hladkem povrchu a ja mam velke deti a kdyz jsem tam nedavno chtela nouzove dat starsiho 2,5r, tak se mi tam nevesel :D ale on ma pres metr, takze to vetsinou uz neni treba.

http://www.funbaby.cz/…-2015-col-22

PS: oni ty golfky s malyma inovacema delaji uz nekolik let velmi podobne (ja mam 2012). ty starsi kolekce se daji na netu najit za super cenu. ja kupovala nove za 2200, protoze zrovna vypustili kolekci 2013.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala