Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Máme doma jitrocelový sirup a mám pocit že to přítelovi pomohlo
zkusila bych to přes bylinky, třeba i nějaký čaj.
A páteř v pořádku? ono cvičení na krční může pomoct ale pokud máte propadlé či vystouplé obratle tak se to může hodně projevit.
@KatieAndLily ja si ted koupila i lichorerisnici, ze pry taky pomaha na bolesti v krku a nic. Pater mi nikdo nekontroloval, zitra to chci doktorovi navrhnout jestli by me mohl nekam poslat ne kontrolu. Na krcni pater trpim od mala, ale snazim se cvicit a ted mi neprijde ze bych ji mela zablokovanou.
Bolest v krku muze souviset s problemy se zaludkem a travenim obecne. Zkusila bych gastro.
To by mohl být reflux - souvisí s vracením žaludečních šťáv do krku, to by celkem odpovídalo… asi nutné gastrovyšetření…
Jo, a zkusit můžeš koupit nějaký lék s omeprazolem v lékárně a pár týdnů ho brát, potíže stačí popsat lékárníkovi… uvidíš, jestli zabere, to je taky docela úspěšný indikátor… ale moje rady jsou laické ![]()
@Nature00 píše:
@Helileli ano, nechala sem si vzit krev a take nic
zkus sono na tu štítnou podle krve můžeš být ještě v normě ale může být zvětšená
Diky za Vase rady! Nenecham se u doktora odbyt a budu chtit dalsi vysetreni..
@lufyyynka píše:
Skúsila si priesnitzuv zábal?
Ne, neslysela jsem o tom.
Může to být suchým vzduchem doma/v práci, který je typický pro zimní období. Máte doma vlhkoměr nebo meteostanici? Pokud je vlhkost pod 45%, může to být tím. Vlastni zkušenost…
Zase me zlobi ten krk
od leta trpim na bolesti v krku. Stery v poradku, crp v poradku, orl v poradku, krk cisty. Ale furt me boli. Nic nepomaha, zadne pastilky, kloktadla, strikadla. Kazdy den cvicim na krcni pater(radil mi to tu nekdo) ale nic nepomaha. Citim se unavena, mam knedlik v krku. Zitra jdu zase k doktorovi a uz vidim jak mi da zase nejaky kloktadlo! V krku me pali, neskrabe jako pri nachlazeni. Nemate nekdo podobnou zkusenost? Uz me to psychicky unavuje.