Reklama

Bolesti v krku - výsledky v pořádku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nature00
Stálice 74 příspěvků 13.02.17 20:48
Poraďte mi prosím-bolesti v krku

Zase me zlobi ten krk :( od leta trpim na bolesti v krku. Stery v poradku, crp v poradku, orl v poradku, krk cisty. Ale furt me boli. Nic nepomaha, zadne pastilky, kloktadla, strikadla. Kazdy den cvicim na krcni pater(radil mi to tu nekdo) ale nic nepomaha. Citim se unavena, mam knedlik v krku. Zitra jdu zase k doktorovi a uz vidim jak mi da zase nejaky kloktadlo! V krku me pali, neskrabe jako pri nachlazeni. Nemate nekdo podobnou zkusenost? Uz me to psychicky unavuje.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2766 příspěvků 13.02.17 20:53

Co štítná žláza, zkontrolována?

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 13.02.17 20:55

Máme doma jitrocelový sirup a mám pocit že to přítelovi pomohlo :think: zkusila bych to přes bylinky, třeba i nějaký čaj.

A páteř v pořádku? ono cvičení na krční může pomoct ale pokud máte propadlé či vystouplé obratle tak se to může hodně projevit.

Nature00
Stálice 74 příspěvků 13.02.17 20:55

@Helileli ano, nechala sem si vzit krev a take nic :(

Nature00
Stálice 74 příspěvků 13.02.17 20:57

@KatieAndLily ja si ted koupila i lichorerisnici, ze pry taky pomaha na bolesti v krku a nic. Pater mi nikdo nekontroloval, zitra to chci doktorovi navrhnout jestli by me mohl nekam poslat ne kontrolu. Na krcni pater trpim od mala, ale snazim se cvicit a ted mi neprijde ze bych ji mela zablokovanou.

Manticora
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 13.02.17 20:58

Bolest v krku muze souviset s problemy se zaludkem a travenim obecne. Zkusila bych gastro.

Nature00
Stálice 74 příspěvků 13.02.17 21:00

@Manticora diky.

fialína
Závislačka 4542 příspěvků 13.02.17 21:04

To by mohl být reflux - souvisí s vracením žaludečních šťáv do krku, to by celkem odpovídalo… asi nutné gastrovyšetření…

Manticora
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 13.02.17 21:05

@Nature00 neni zac, at je brzy lepe :kytka:

fialína
Závislačka 4542 příspěvků 13.02.17 21:05

Jo, a zkusit můžeš koupit nějaký lék s omeprazolem v lékárně a pár týdnů ho brát, potíže stačí popsat lékárníkovi… uvidíš, jestli zabere, to je taky docela úspěšný indikátor… ale moje rady jsou laické :-)

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 13.02.17 21:06
@Nature00 píše:
@Helileli ano, nechala sem si vzit krev a take nic :(

zkus sono na tu štítnou podle krve můžeš být ještě v normě ale může být zvětšená

Nature00
Stálice 74 příspěvků 13.02.17 21:09

Diky za Vase rady! Nenecham se u doktora odbyt a budu chtit dalsi vysetreni..

lufyyynka
Povídálka 11 příspěvků 13.02.17 21:11

Skúsila si priesnitzuv zábal?

Nature00
Stálice 74 příspěvků 13.02.17 21:12
@lufyyynka píše:
Skúsila si priesnitzuv zábal?

Ne, neslysela jsem o tom.

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 13.02.17 21:16

Může to být suchým vzduchem doma/v práci, který je typický pro zimní období. Máte doma vlhkoměr nebo meteostanici? Pokud je vlhkost pod 45%, může to být tím. Vlastni zkušenost…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama