Porodní plán ve Znojmě

293
18.5.16 09:30

Porodní plán ve Znojmě

Ahoj holky, potřebovala bych radu zkušenějších, které rodily ve znojemské nemocnici. Konkrétně mi jde o to, jestli má vůbec cenu chystat si tam porodní plán, jestli na něj budou brát ohledy nebo budu za „připravenou hysterku“? :D ráda bych ho měla, ale dělat ho zbytečně se mi fakt nechce :) děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
18.5.16 12:12

@Michaela2495 no já nejsem těhotná a ani jsem nerodila ve Znojmě ale já jsem si ho doma pečlivě vypracovala dala jsem si záležet nakonec vše dopadlo úplně jinak začala jsem rodit tak rychle že por plán byl naprosto k ničemu a vůbec jsem ho nepotřebovala neříkám že je to k ničemu ale někdy jsou věci jinak než si naplánujeme. Rodila jsem ve Zlíně.

• Nahlásit
  • Citovat
293
18.5.16 12:36
@Anonymní píše:
@Michaela2495 no já nejsem těhotná a ani jsem nerodila ve Znojmě ale já jsem si ho doma pečlivě vypracovala dala jsem si záležet nakonec vše dopadlo úplně jinak začala jsem rodit tak rychle že por plán byl naprosto k ničemu a vůbec jsem ho nepotřebovala neříkám že je to k ničemu ale někdy jsou věci jinak než si naplánujeme. Rodila jsem ve Zlíně.

Je mi jasný, že skutečně naplánovat se to nedá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6323
18.5.16 13:21

@Michaela2495 plán si klidně udělej. rodila jsem ve Znojmě 2× samotný porod byl rychlý a bez problému. Příjem a šlo se hned rodit, takže jsem neměla moc času na nic :mrgreen: Vše si můžeš předem prohlídnout, když se rozhodneš rodit do vody můžeš rodit do vody… vše je na domluvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
293
18.5.16 13:27
@fifinkaa píše:
@Michaela2495 plán si klidně udělej. rodila jsem ve Znojmě 2× samotný porod byl rychlý a bez problému. Příjem a šlo se hned rodit, takže jsem neměla moc času na nic :mrgreen: Vše si můžeš předem prohlídnout, když se rozhodneš rodit do vody můžeš rodit do vody… vše je na domluvě.

závidím takový porody :D jde mi hlavně o to, že chci aby se nechal dotepat pupečník a aby během toho byl malej u mě na břiše a bojím se, že když to neřeknu předem, tak se na to zapomene :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6323
18.5.16 13:31

@Michaela2495 pokud nebudou žádný komplikace vyhoví ti. Člověk bohužel neví jak vše dopadne. Švagrová chtěla rodit do vody, nakonec to skončilo císařem. Člověk si může vše naplánovat a příroda si to zařídí po svým…ale pokud bude vše ok tak pupečník nechají dotepat a pak můžeš mít 2 hodiny bonding a až pak vážení a měření. Jen si za tím musíš stát. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama