Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Ahoj, chtěla bych se zeptat jak dlouho vás nechali přenášet v porodnici v Chrudimi? 3.11. mám termín. Pořád jsem doufala, že to bude dřív, ale zatím to vůbec nevypadá. Z představy, že budu přenášet začínám mít strach - už bych to chtěla mít za sebou…
Ja rodila v srpnu, nechali me do 41+0 a pak jsem mela mit nastup na pozorovani…takze zhruba o tyden… ![]()