Porodnice Vinohrady

Napsat příspěvek
Velikost písma:
129
28.12.13 11:36

@lucynka25 Určitě povyprávím :-) v noci jsem už měla takový poslíčky, že jsem málem lezla po zdi.. no já nechci vědět, jak bude bolet porod :-D :think: 8o :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.13 15:10

@lucynka25 23. ledna :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22953
28.12.13 15:22

@Maja.trefilova tak mi taky pak poreferujes :mrgreen: já az 24.cervna :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.12.13 17:30

@lucynka25 Jojo všechno povííím :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
406
28.12.13 17:34

Holky nebojte…já tam rodila (2011) a doktoři i PA fantastický. Držím palce :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22953
28.12.13 18:20

@katren tak to rada slysim :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
129
28.12.13 18:57

@Maja.trefilova No tak to je možný, že se tam potkáme :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
129
30.12.13 16:21

Holčiny, prosím vás, kdo už má za sebou KO v porodnici. V papírech od dr mám napsáno, že další kontrola je 7.1.2014, ale nemám tam napsanej čas.. jak to tam teda chodí, to si můžu přijít kdykoliv??? Děkuju :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4228
30.12.13 16:28

Holky,
rodila jsem tam 2011 a porod super, šestinedělí horší, nekojila jsem (nerozkojila se ani doma),malý řval celý den, celou noc - hlady a oni prostě, že UM nedají. Dali - až na ně vletěl muž a já byla na pokraji zhroucení :) Pro příště si pro jistotu zbalím sunar do tašky :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4228
30.12.13 16:29
@Pisjutynka píše:
Holčiny, prosím vás, kdo už má za sebou KO v porodnici. V papírech od dr mám napsáno, že další kontrola je 7.1.2014, ale nemám tam napsanej čas.. jak to tam teda chodí, to si můžu přijít kdykoliv??? Děkuju :mavam:

Mívala jsem i čas, zavolej si tam.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22953
30.12.13 18:42

Dnes jsem potkala zákazníci z me prace a kecaly jsme, ptala se kde budu rodit..rikam, ze vinohrady, tak jsem se bala co řekne a říkala, ze tam před rokem rodila její kamoska a ze super :pankac: uffff

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
129
2.1.14 21:32

Holky, je tu někdo, kdo bude ve Vinohradech rodit teď v lednu???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.14 15:28
@Pisjutynka píše:
Holčiny, prosím vás, kdo už má za sebou KO v porodnici. V papírech od dr mám napsáno, že další kontrola je 7.1.2014, ale nemám tam napsanej čas.. jak to tam teda chodí, to si můžu přijít kdykoliv??? Děkuju :mavam:

Ahoj já mám čas hned vedle data (9.1) nepřekoukla jsi se :think:?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
129
3.1.14 16:11

@Maja.trefilova Nepřekoukla, už jsem si tam volala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3.1.14 16:28

@Pisjutynka Tak to jo :palec:. To teda nechápu že ti tam ten čas nenapsali :-O.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Seznam porodnic a jejich recenze na eMiminu

Kde přivedete na svět své miminko?

Přečtěte si hodnocení všech českých porodnic a vyberte tu, kde mají skvělou lékařskou péči a příjemné sestřičky.

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková