Porovnávání dětí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.9.21 10:57

Porovnávání dětí

Ahoj chci se jen zeptat jak by vám bylo kdyby váš manžel pořád básnil o tom jak miminko jeho kolegy (holka) je krásné, roztomilé, sladké atd. a na závěr by přidal že vaše miminko, které je o 2 měsíce starší (kluk) tak sladké není, že to kolegy je roztomilejší. Je to asi nesmysl řešit ale já v tu chvíli měla chuť mu jednu plácnout, protože už mám plné zuby poslouchat o kolegovým miminku. Když jsem mu to řekla, že nechápu jak mohl takový nesmysl vůbec vypustit z pusy. Tak mi řekl že jsem blbá a už mi víckrát nic neřekne. Řeším kraviny nebo by se vás to taky dotklo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33239
30.9.21 11:03

Klouček je váš :hug: Co je na tom, že jiný děti jsou třebas krásnější, šikovnější, nebo co já vím. Můžou být třebas celý ze zlata. Ty naše jsou nejlepší :srdce:
Samozřejmě, že by se mě to dotklo :cert: To se mámě neříká. Samozřejmě mám zrak a vkus, ale nikdy bych neřekla manželovi, že soused má děti hezčí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12024
30.9.21 11:04

Je to hulvát no, ještě když ti řekne že jsi blbá. Další partner roku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7245
30.9.21 11:04

Jo, dotklo. Obecně nesnáším porovnávání mezi sebou, natož dětí. A to, co ti na to odpověděl, o něm taky dost vypovídá. No aspoň, že už ti to dle jeho slov říkat nebude. Jediný pozitivum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6956
30.9.21 11:07

Ano dotklo by se mě to a je to především dost zvláštní, protože rodiče vidí svoje dítě jako nejkrásnější, nejroztomilejsi a nejsou objektivní. Takže je opravdu divné, že tvůj manžel vidí cizí dítě jako roztomilejsi než vlastni. Možná protože to je holcicka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.21 11:07
@Fiducia píše:
Klouček je váš :hug: Co je na tom, že jiný děti jsou třebas krásnější, šikovnější, nebo co já vím. Můžou být třebas celý ze zlata. Ty naše jsou nejlepší :srdce:
Samozřejmě, že by se mě to dotklo :cert: To se mámě neříká. Samozřejmě mám zrak a vkus, ale nikdy bych neřekla manželovi, že soused má děti hezčí :mrgreen:

Přesně je náš :srdce: jako kdyby mi to řekla třeba kamarádka ve stylu, váš malej je krásnej ale tamto mimčo mi přijde roztomilejšítak to beru. Ale vlastní táta? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1075
30.9.21 11:08

Je to blb. I kdyby si to fakt myslel a i kdyby to byla pravda, která je ovšem relativni, nechápu, proč to říká mamince dítěte, tím spíš, že jde v tomto případě i o jeho dítě (a jeho ženu). Pro každou maminku je přece její dítě to nejhezčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2582

Řekla bych mu, že to bude možná tím, že je jeho kolega násobně pěknější, tak logicky vyrábí hezčí děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Alušáček píše:
Ano dotklo by se mě to a je to především dost zvláštní, protože rodiče vidí svoje dítě jako nejkrásnější, nejroztomilejsi a nejsou objektivní. Takže je opravdu divné, že tvůj manžel vidí cizí dítě jako roztomilejsi než vlastni. Možná protože to je holcicka :nevim:

Ano přesně to mi řekl, že prej holčičky jsou roztomilejší a sladší ale i tak. Takhle se rozplývat na cizím mimčem.

• Citovat
  • Nahlásit
2264
30.9.21 11:10

Já jsem objektivně schopná posoudit, že kamarádky holčička je hezčí než naše a další kamarádky syn je šikovnější, než ten náš. Jako asi bych to neřekla stylem Ta naše Hanička je obludka, zatímco Novákovic Verunka je hezká. Ale nemám problém říct, že Verunka je výjimečně hezká holčička a ta naše to bude muset dohnat třeba inteligencí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33239
30.9.21 11:12
@Anonymní píše:
Přesně je náš :srdce: jako kdyby mi to řekla třeba kamarádka ve stylu, váš malej je krásnej ale tamto mimčo mi přijde roztomilejšítak to beru. Ale vlastní táta? :roll:

Přesně! A ještě aby mi říkal, že jsem blbá :roll:
@JanaDaR :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6956
30.9.21 11:13
@Anonymní píše:
Ano přesně to mi řekl, že prej holčičky jsou roztomilejší a sladší ale i tak. Takhle se rozplývat na cizím mimčem.

Tak mě taky holčičky připadají roztomilejsi než kluci, ale v tomhle miminkovskem věku ten rozdil ještě nevidim. Každopádně od manžela to hezké není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2582
30.9.21 11:19

@baracudas jedna věc je, když si to řekne matka sama, druhá, když jí to oznámí její životní partner, toliko otec děcka. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.21 11:19

Též nemám ráda porovnávání dětí. Ať už v kráse nebo v tom, co umí/neumí. Mám synovce, který se narodil předčasně. Jde znát, že je trochu pozadu. O 9 měsíců později, se mi narodila dcera. Je moc šikovná, jsou ji 8 měsíců a chodí, povídá a je s ní sranda. To co ona umí v 8 měsících, tak synovec neumí v roce a půl. A nesnáším, když je někdo porovnává. Že dcera je šikovná a je mladší a umí to a to, a že synovec je o dost starší a skoro nic neumí. Je mi z toho vždy do pláče, protože mi to je líto. On za to nemůže. Nemůže za to žádné dítě. Některý děti hold rostou rychle a některé zas chcou a potřebují čas. :(

• Citovat
  • Nahlásit
11379
30.9.21 11:23

Bylo by mi to jedno, řekl ti prostě jen, jak to vidí on. To ale neznamená, že vaše dítě nemiluje. Bereš si to spíš moc osobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat