Poslechnout dětskou nebo kožní?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1196
17.5.13 07:46
@suricata píše:
@Alka jé děkuju za opakování :lol: Hádka znám, máme od něj ten mandlový olej do koupele, mohla bych ho zas začít dávat místo linoly a pak intimní hygienu pro ženy, je to super, mohla bych mu zkusit napsat
doktorka i kožní jsou přesvědčení, že je to dietní chyba, ale já na malého docela dbám, vaříme mu zeleninové polívky a vývary, hodně ryb a maso jen kvalitní, a má všechno bez soli a cukru, občas mu dám rohlík, ale to proto, že chleby mu dělá špatně na bříško, no možná ty syrové jablka a mošt, nevíš jak dlouho po vysazení potraviny se to upraví? myslím, že až zvládnem ten prvotní šok, tak na něco příjdem, děkuju za pomoc :hug:
…no zas takový odborník nejsem, ale tělo (v příp. nesnášenlivosti) se po vysazení určité potraviny, dává dohromady 3-4 týdny. To stejné obráceně, nesnášenlivost se může projevit za 3-4 týdny. V případě alergie samozřejmě dříve…
A nad vnějším vlivem se doktoři nezamýšleli? Prací prášek… :nevim:
navíc ted kvete spoustu alergenů…
Samozřejmě moc držím palce, at je malý brzo v pořádku :hug:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6638
17.5.13 08:02

@Alka prací prášek mám furt stejný :nevim: ale ykusím dát ještě jedno ždímámí bey prášku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
47759
17.5.13 08:08

Necetla jsem celou diskuzi, ale zkus si koupit bílou vazelinu v lékárně, je fakt hodně mastná, kam se hrabe indulona, promazavam po každém koupání a exem je pryč, ale běda jak ho 1-2 dny nenamazu, hned to má zpátky :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1196
17.5.13 08:09

…možná zkus přidat jako aviváž ocet, měl by desinfikovat a neutralizovat zbytky pracího prášku, ale pokud máš stejný, tak tím to asi nebude

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29577
17.5.13 08:09

@suricata pro atopiky je jedno pravdlo- místo aviváže přidávat do posledního máchání trochu octa.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6638
17.5.13 08:19

Teda to s tím octem neznám, ale hned vyzkouším, a platí to i pro prací gel?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29577
17.5.13 08:23

@suricata pro všechny prášky. Ocet jakoby desinfikuje prádlo a změkčuje pro citlivou pokožku. Stačí do posledního máchání přidat množství glo glo glo. :lol:
Já to dělám celý život. A neboj, prádlo smrdět nebude ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6638
17.5.13 08:32

@berry4 míra glo glo glo mě děsně rozesmála, dík

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek