Postinor-dvojitá dávka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:27
Postinor-dvojitá dávka

Dobrý večer děvčata, mám dotaz (možná trochu blbý). S přítelem jsme měli „nehodu“, za cca 3,5 hod jsem si vzala Postinor2, obě 2 tablety naráz a šla jsem spát. Pak ráno jsem si vzpomněla, že mám ještě Postinor v šupleti, tak jsem si dala ještě jednu dávku - taky 2 tabletky naráz. Čili do 12ti hodin po styku dvojnásobná dávka Postinoru.
Udělala jste to někdy některá taky tak? A ještě klasická otázka: Byl ve vašem případě Postinor spolehlivý? Výrobce uvádí až 90 % spolehlivost…
Díky za reakce

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
skorotehotna
Kecalka 384 příspěvků 06.01.19 21:29

90% spolehlivost,ale musí se to vzit správně :smiley: :smiley: :smiley:

Marben
Ukecaná baba ;) 2033 příspěvků 06.01.19 21:31

Pokud ses po první dávce postinoru napr. nepozvracela, tak nechápu tu druhou davku…

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 06.01.19 21:33

No, tak víc než těhotenství bych se teda bála, co ti to udělá s hormonama. :zed:

AlenaSu
Kecalka 430 příspěvků 06.01.19 21:33

@skorotehotna tak já myslím, že když si narvala dvojitou dávku, tak těhotná nebude už asi nikdy :mrgreen:

Evullka
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 06.01.19 21:33

To nejsou lentilky a ne, neudělala. Čtu návody. A ano, byl spolehlivý.

ShadowDancer
Kecalka 231 příspěvků 06.01.19 21:33

Jo a tohle je napsané v příbaláku. "Pokud přípravek Postinor-2 použijete častěji než jednou během menstruačního cyklu, je méně
spolehlivý a je více pravděpodobné, že naruší menstruační cyklus (periodu). " :roll:

Kriss Tina
Kelišová 7071 příspěvků 06.01.19 21:35

Krásně to ti teď rozhází hormony… Proč si proboha bereš víc než je v návodu??

Jogo-Bela
Povídálka 32 příspěvků 06.01.19 21:37

Takové svinstvo a ještě dvojitou dávku? No, je to tvoje zdraví, každopádně je to blbost, normální dávka obvykle stačí

Azeretereza
Závislačka 2532 příspěvků 06.01.19 21:38

Nejak to nechapu, chtela ses asi pojistit.. ale cetla jsi alespon pribalovy letak? Ano, Postinor jsem uzila 1× v zivote a zafungoval, dokonce mi po nem ani nic nebylo, ale vzala jsem si to tak, jak mi rekl doktor. Ne zadny konsky davky. Myslim, ze tehotna nebudes, ale proboha, priste premyslej.

Jogo-Bela
Povídálka 32 příspěvků 06.01.19 21:39

@AlenaSu asi tak :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 22:11

Ano, pro jistotu. A co se týká hormonů, tak cyklus se mi zase srovná. Rozházené hormony jsou pro mě opravdu menší strašák než nechtěné těhotenství.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 22:11
@Azeretereza píše:
Nejak to nechapu, chtela ses asi pojistit.. ale cetla jsi alespon pribalovy letak? Ano, Postinor jsem uzila 1× v zivote a zafungoval, dokonce mi po nem ani nic nebylo, ale vzala jsem si to tak, jak mi rekl doktor. Ne zadny konsky davky. Myslim, ze tehotna nebudes, ale proboha, priste premyslej.

Ano, příbalový leták jsem si četla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 22:12
@Kriss Tina píše:
Krásně to ti teď rozhází hormony… Proč si proboha bereš víc než je v návodu??

Na tohle jsem se neptala. Hormony se srovnají, to mě zas tak nedrásá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 22:14
@AlenaSu píše:
@skorotehotna tak já myslím, že když si narvala dvojitou dávku, tak těhotná nebude už asi nikdy :mrgreen:

Aleno děkuji vám za reakci, ale na tyhle poznámky opravdu nejsem zvědavá. Otázka zněla jinak. Prosím vás odpovídejte na to, na co se ptám nebo neodpovídejte vůbec. Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >