Potah na krční polštář

1490
10.5.10 00:03

potah na krční polštář

Ahojky, máme matrace z PUR pěny a také krční polštáře ze stejného materiálu, vše bezvadné, jen mě nebaví, neustále ten originální potah sundávat na vyprání. Ano, vím že je s ALOE VERA, a že pokud jej něčím potáhnu nebude už chladit v létě atd. Upřímně raději bych něco praktického, takže když mám na matrace froté prostěradlo, existuje něco na ty krční polštáře? U mého prodejce nic takového neznají. Díky moc. Pet
P.S. Vadí i, když to sundávám, že to má i části pro zpevnění páteře, minule to mé dítko našlo a jak jinak, podařilo se mu to roztrhnout na půl..takže důvodů, proč je více…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

50730
10.5.10 00:54

Doufám, že myslím to stejné, co ty :oops: :lol: , ale já jsem takový ten tvarovaný polštář drahému povlekla do povlečení na polštář do postýlky a pasuje to (beztak ležel ladem :lol: ) - rozměr teď nevím (70×45??? nechci kecat), ale normálně se to prodává v obchodě s povlečením - jako potah na menší polštářky. Ještě napadá Ikea, ti mají menší velikost polštářů a mělo by to pasovat.

Jestli ti teda nevadí, že ten potah nebude taky tvarovaný - drahý si nestěžuje :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
10.5.10 07:48

Ahojky, to mě nenapadlo, zkusím. Já myslela, že to řeší více lidí a že třeba nějaká maminka to na Mimibazaru šije…Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1490
10.5.10 07:49

A ano, je to anatomický polštář z líné pěny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama