Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Fen-fire píše:
Simaslo tak pak prosim napis, jak jsi dopadla. My mame novorozenecky ekzem uz mesic, vypada to hodne podobne jako na Tvoji fotce
Od mudr jsme dostali 2 maticky namichane z lekarny, vse se zlepsilo, ale po ukonceni mazani se nam ekzemek uz dvakrat vratil zpet
Ted oplachujeme cernym cajem a mazeme Sudocremem
Ahojky a netrpi mimco na atopicky ekzem??? ![]()
simasla píše:
Holky díky za uklidnění, ono my se také nevzdáváme. Pořídila jsem na její radu Tanno-Hermal Lotio a budeme mazat a mazat a uvidíme, třeba se to zlepší. Chuděrka to má i v hlavě, navíc manžel atopák měl, když byl malý, tak trošku plaším - nějak mě to rozhodilo.
Ahojky ja jako mala trpela na atopickej ekzem taky a zmizel mi az v tehu a malymu bude v nedeli 5 mesicu a po ekzemu ani naznak, ani v krvi nic nema takze pohodicka
. Neni dedicnej nastesti
snad te to uklidni