Potratová pilulka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AnetVV
Kecalka 302 příspěvků 08.03.17 09:11
Potratová pilulka

Zdravím. Včera jsme měli s partnerem sex, bohužel prasknul kondom ( HA neberu). Bojím se, že budu v tom, dítě bych chtěla, ale v budoucnu (studujeme a nemáme moc financí atd.). Má někdo zkušenost s pilulkou? Mám z toho strach. Navíc jsme se kvůli tomu tak pohádali, jsme z toho na nervy. :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 08.03.17 09:13

Bez si pro Prostinor a nečekej až vznikne dítě..

katrih
Ukecaná baba ;) 1394 příspěvků 08.03.17 09:13

Dojdi si do lekarny pro postinor. Vyplniš dotazník a stojí myslím kolem 600Kč

Půáček
Kecalka 281 příspěvků 08.03.17 09:13

Neřeš potratovou pilulku a dobehni si hned pro postinor! Tabletku pro tyto pripady.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 08.03.17 09:13

Zase je to tu.
Postinor, zavolej do lékárny kolik stojí (cany se v jednotlivých lékárnách můžou lišit).

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 08.03.17 09:14

@AnetVV Postinor. V lékárně bez předpisu, jen budou chtít občanku kvůli evidenci. čím dříve ho vezmeš tím lépe. Je to hnus ale lepší jak pak lítat po potratech. :hug:

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 08.03.17 09:33

Proč potratová pilulka? Běž do lékárny pro pilulku „po“ - Postinor, Escapelle. Předložíš občanku, podepíšeš papír, dostaneš nějaké poučení, zaplatíš kolem 600,– a půjdeš to spolknout. Užít to musíš do 72 hodin od styku, čím dříve, tím lépe.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 08.03.17 09:38

Tak třeba myslí postinor jenom prostě neví, jak se to jmenuje, se na ni nemusíte hned sypat ne… :roll:

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 08.03.17 09:40

@Fima @Půáček No asi tím myslela pilulku po, jen nevěděla jak to má nazvat… :nevim: :nevim:

Fima
Nadpozemská drbna 29260 příspěvků 16 inzerátů 08.03.17 09:42

Jinak zkušenost mám. Rupl nám kondom, když mělo mladší dítě cca 9 měsíců, já kojila a ještě jsem neměla od porodu MS, ale nechtěla jsem nic riskovat, takže druhý den odpoledne jsem si byla pro Postinor. Nebylo mi po něm vůbec nic, žádné vedlejší účinky, zkrátka se nic nedělo. MS jsem dostala po dvou měsících, měsíc po ukončení kojení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.03.17 09:42

Ahoj, nedávno se nám stalo něco podobného. Přítel sice pracuje ale já jsem student a mým cílem fakt neylo mít dítě :D tak šup pro Postinor, nemusíš ani ty, mně ho koupil přítel. Stálo to 600. Jsou tam dvě, vezmou se po 12 hodinách. Ale běž co nejdřív, čím dřív tím líp :)

(anonym doufám pochopitelný, pokud ne tak smažu)

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 08.03.17 09:48

@Fima Má to každá jinak. Já zase naopak po užití postinoru byla nepoužitelná ještě 2 dny po tom. zvracení, bolesti hlavy, slabost 8o 8o… ale furt je to menší zlo jak potrat

Půáček
Kecalka 281 příspěvků 08.03.17 09:50

@epsice
A? Název tabletky jsme napsaly a nevhodne komentáře k tomu nedaly… nebo je s tím nějaký jiný problem?

epsice
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 08.03.17 09:56

@Půáček Jen jsem napsala že asi nemyslela potratovou pilulku ale pilulku „po“ na vaše komentáře jsem neměla připomínky :-)

Půáček
Kecalka 281 příspěvků 08.03.17 10:01

@epsice
Ok. :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >