Poradna o očkování dětí proti chřipce
MUDr. Daniela Verdánová
@ka2ka píše:
Pokud máš rýmu tak to prý koran není
No, tím bych si tak jistá nebyla :
The initial symptoms are coughing, a runny nose, sore throat and fever. Some patients also suffer from
diarrhoea. Severe cases may experience breathing problems or develop a lung infection. Disease symptoms
can emerge up to 14 days after infection.
Ale Ted se začne půlka lidí tady pozorovat, jak u těhotenských příznaků. Já mám kašel už asi měsíc a rýmu ![]()
Příspěvek upraven 05.03.20 v 10:22
@jednoručka píše:
@Kriss Tina
tak coronavirtus má podle včerejší zprávy WHO úmrnost nikoliv 0,5%, ale 4% a ostatní věci najdeš na stránkách WHO :Dalších 20% pak má závažné a kritické stavy, následné poškození vnitřních orgánů zatím není zjištěno tj. plic a ledvin (zatím se to blbě sleduje)
https://www.who.int/…myth-busters
Je vtipné, že dáváte odkaz na něco, co pak samo popírá co píšete.
(stasčí trochu pohledat na stránkách) úmrtnost je přímo úměrná věku a NIKDE se nepíše o 20% co by mělo závažné až kritické stavy. (pokud jste si teda nevytáhla populaci 70-80 + a vážně nemocné, tam se určitě trefíte)
Tady vám novinky udělaly výcuc z dat. https://www.novinky.cz/…ime-40315494
No pokud na tebe nekýchala v úrazovce, zrovna když ji sestra vyhazovala pryč, tak jsi v cajku. Prostě jsi nachlazená.
Lež v posteli, pij čaj, jez hodně ovoce a zeleniny a nikam nechoď - s běžnou virozkou ani nepatříš k lékaři.
Respektive pokud zítra budeš mít vysokou horečku, tak má smysl zvážit návštěvu lékaře, jestli už to není na ATB - tedy jestli si nechytla angínu.
Ale kombinace bolest v krku a rýma je prostě zánět horních cest dýchacích.
@Kaci89 píše:
Zavolej sve mudr s popis ji situaci, ona ti poradi co dal
Ale prd, že má rýmu? Oni mají asi teď s takovými plašany dost práce…
@pikola píše:
No, tím bych si tak jistá nebyla :
The initial symptoms are coughing, a runny nose, sore throat and fever. Some patients also suffer from
diarrhoea. Severe cases may experience breathing problems or develop a lung infection. Disease symptoms
can emerge up to 14 days after infection.Ale Ted se začne půlka lidí tady pozorovat, jak u těhotenských příznaků. Já mám kašel už asi měsíc a rýmu
Příspěvek upraven 05.03.20 v 10:22
@pikola hele manžel to měl osm neděl a já jedu pátý týden a pořád kašlu a bolí mě průdušky pěkný humus tak jestli je koran horší tak potěš koště
@pikola tak ja nevim.ale to, ze se s nima mohla potkat prece neni vyloucene.muze to byt blba nahoda ale taky ne.
@ka2ka píše:zajímavý no takže zase víme p. r.d
Tohle je z oficiálního prohlášení co je u nás v Německu. Vzala bych jako důležitý hlavně ti horečku, rýmu a kašel má v zimě skoro každý.
@Kaci89 píše:
@pikola tak ja nevim.ale to, ze se s nima mohla potkat prece neni vyloucene.muze to byt blba nahoda ale taky ne.
Horečku nemá. U nás ve městě je teď 9 lidí z toho dva u nás v městské části a normálně fungujeme. Doma se zabarikádovat nehodlám.
@pikola to prece netvrdim.ale holky potkaly spoustu lidi a nekolik jich je i kvuli tomu v izolaci. navic ti, co jsou na bulovce ani horecku nemaj, tak to neni podminka. samozrejme to pani nepreji, ale je prece jenom tehotna, tak se nedivim, ze plasi.
@pikola píše:
Tohle je z oficiálního prohlášení co je u nás v Německu. Vzala bych jako důležitý hlavně ti horečku, rýmu a kašel má v zimě skoro každý.
otázka je jestli fakt je u toho horečka to říkali, ale už jsem slyšela, že snad spousta lidí má do 38 ![]()
@Kaci89 píše:
@pikola to prece netvrdim.ale holky potkaly spoustu lidi a nekolik jich je i kvuli tomu v izolaci. navic ti, co jsou na bulovce ani horecku nemaj, tak to neni podminka. samozrejme to pani nepreji, ale je prece jenom tehotna, tak se nedivim, ze plasi.
Ale oni izolují lidí co byly v přímém kontaktu, ne ty bo byli ve stejném městě ![]()
@pikola píše:
Ale oni izolují lidí co byly v přímém kontaktu, ne ty bo byli ve stejném městě
no a co víš, jestli spolu nejely v šalině, nestály v obchodě za sebou u pokladny a tak?
@Kriss Tina píše:
O co je horší koronavirus než třeba chřipka?? Rýma a bolest v krku mimcu neublíží, pokud nebudeš brát léky co těhotná nesmí, v těhotenství je nejhorší horečka.
jaký to má vliv na těhotenství zatím nikdo neví, ani nemůže vědět, je příliš brzy - a horší než chřipka je to určitě, NENÍ to chřipka