Potřebuju uklidnit - koronavirus v těhotenství...

Napsat příspěvek
Velikost písma:
35964
5.3.20 10:21
@ka2ka píše:
Pokud máš rýmu tak to prý koran není

No, tím bych si tak jistá nebyla :
The initial symptoms are coughing, a runny nose, sore throat and fever. Some patients also suffer from
diarrhoea. Severe cases may experience breathing problems or develop a lung infection. Disease symptoms
can emerge up to 14 days after infection.

Ale Ted se začne půlka lidí tady pozorovat, jak u těhotenských příznaků. Já mám kašel už asi měsíc a rýmu :nevim:

Příspěvek upraven 05.03.20 v 10:22

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1079
5.3.20 10:22

Zavolej sve mudr s popis ji situaci, ona ti poradi co dal

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20924
5.3.20 10:22
@jednoručka píše:
@Kriss Tina
tak coronavirtus má podle včerejší zprávy WHO úmrnost nikoliv 0,5%, ale 4% a ostatní věci najdeš na stránkách WHO :

Dalších 20% pak má závažné a kritické stavy, následné poškození vnitřních orgánů zatím není zjištěno tj. plic a ledvin (zatím se to blbě sleduje)

https://www.who.int/…myth-busters

Je vtipné, že dáváte odkaz na něco, co pak samo popírá co píšete. :D (stasčí trochu pohledat na stránkách) úmrtnost je přímo úměrná věku a NIKDE se nepíše o 20% co by mělo závažné až kritické stavy. (pokud jste si teda nevytáhla populaci 70-80 + a vážně nemocné, tam se určitě trefíte)

Tady vám novinky udělaly výcuc z dat. https://www.novinky.cz/…ime-40315494

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
24138
5.3.20 10:23

No pokud na tebe nekýchala v úrazovce, zrovna když ji sestra vyhazovala pryč, tak jsi v cajku. Prostě jsi nachlazená.

Lež v posteli, pij čaj, jez hodně ovoce a zeleniny a nikam nechoď - s běžnou virozkou ani nepatříš k lékaři.

Respektive pokud zítra budeš mít vysokou horečku, tak má smysl zvážit návštěvu lékaře, jestli už to není na ATB - tedy jestli si nechytla angínu.

Ale kombinace bolest v krku a rýma je prostě zánět horních cest dýchacích.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35964
5.3.20 10:24
@Kaci89 píše:
Zavolej sve mudr s popis ji situaci, ona ti poradi co dal

Ale prd, že má rýmu? Oni mají asi teď s takovými plašany dost práce…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27747
5.3.20 10:24
@pikola píše:
No, tím bych si tak jistá nebyla :
The initial symptoms are coughing, a runny nose, sore throat and fever. Some patients also suffer from
diarrhoea. Severe cases may experience breathing problems or develop a lung infection. Disease symptoms
can emerge up to 14 days after infection.

Ale Ted se začne půlka lidí tady pozorovat, jak u těhotenských příznaků. Já mám kašel už asi měsíc a rýmu :nevim:

Příspěvek upraven 05.03.20 v 10:22
:think: zajímavý no takže zase víme p. r.d
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27747
5.3.20 10:25

@pikola hele manžel to měl osm neděl a já jedu pátý týden a pořád kašlu a bolí mě průdušky pěkný humus tak jestli je koran horší tak potěš koště

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1079
5.3.20 10:26

@pikola tak ja nevim.ale to, ze se s nima mohla potkat prece neni vyloucene.muze to byt blba nahoda ale taky ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35964
5.3.20 10:27
@ka2ka píše: :think: zajímavý no takže zase víme p. r.d

Tohle je z oficiálního prohlášení co je u nás v Německu. Vzala bych jako důležitý hlavně ti horečku, rýmu a kašel má v zimě skoro každý.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35964
5.3.20 10:29
@Kaci89 píše:
@pikola tak ja nevim.ale to, ze se s nima mohla potkat prece neni vyloucene.muze to byt blba nahoda ale taky ne.

Horečku nemá. U nás ve městě je teď 9 lidí z toho dva u nás v městské části a normálně fungujeme. Doma se zabarikádovat nehodlám.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1079
5.3.20 10:32

@pikola to prece netvrdim.ale holky potkaly spoustu lidi a nekolik jich je i kvuli tomu v izolaci. navic ti, co jsou na bulovce ani horecku nemaj, tak to neni podminka. samozrejme to pani nepreji, ale je prece jenom tehotna, tak se nedivim, ze plasi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27747
5.3.20 10:33
@pikola píše:
Tohle je z oficiálního prohlášení co je u nás v Německu. Vzala bych jako důležitý hlavně ti horečku, rýmu a kašel má v zimě skoro každý.

otázka je jestli fakt je u toho horečka to říkali, ale už jsem slyšela, že snad spousta lidí má do 38 :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35964
5.3.20 10:34
@Kaci89 píše:
@pikola to prece netvrdim.ale holky potkaly spoustu lidi a nekolik jich je i kvuli tomu v izolaci. navic ti, co jsou na bulovce ani horecku nemaj, tak to neni podminka. samozrejme to pani nepreji, ale je prece jenom tehotna, tak se nedivim, ze plasi.

Ale oni izolují lidí co byly v přímém kontaktu, ne ty bo byli ve stejném městě 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77458
5.3.20 10:36
@pikola píše:
Ale oni izolují lidí co byly v přímém kontaktu, ne ty bo byli ve stejném městě 8o

no a co víš, jestli spolu nejely v šalině, nestály v obchodě za sebou u pokladny a tak?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77458
5.3.20 10:41
@Kriss Tina píše:
O co je horší koronavirus než třeba chřipka?? Rýma a bolest v krku mimcu neublíží, pokud nebudeš brát léky co těhotná nesmí, v těhotenství je nejhorší horečka.

jaký to má vliv na těhotenství zatím nikdo neví, ani nemůže vědět, je příliš brzy - a horší než chřipka je to určitě, NENÍ to chřipka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna o očkování dětí proti chřipce

Ikona - Daniela Verdánová

MUDr. Daniela Verdánová