Poradna o očkování dětí proti chřipce
MUDr. Daniela Verdánová
Teď jsem našla tohle, že na uzisu, ale jedenáctý den?
Certifikát o prodělané nemoci je vystaven na základě pozitivního výsledku PCR testu. Certifikát je dostupný 11-tý den po pozitivním PCR testu.
@Netopýr1 píše:
Teď jsem našla tohle, že na uzisu, ale jedenáctý den?Certifikát o prodělané nemoci je vystaven na základě pozitivního výsledku PCR testu. Certifikát je dostupný 11-tý den po pozitivním PCR testu.
Ano, měla jsem to tam 11 den od pozitivniho testu.
@Anonymní píše:
Já včera byla na protilatkach a na buněčné imunite, jako samoplatce. Dají ti potvrzení oprodelani nemoci a o bezinfekcnosti. Budu to používat, pokud mě někdo nahlásí budu se soudit. Nebudu sama, znám X právníků i soudců v této zemi kteří se tímto brání a nikdo na ne nemůže. To že se nedostaneš do nějakého Isisu neznamená za porušujes zakon. V jiných zemích je to běžné uznávané potvrzení.
vždyt soud nedávno řekl, že je správné, že se protilátky neuznávají. On tě nikdo nebude nahlašovat, prostě tě dovnitř třeba nepustí.
@JancaS84 Prosim te a to se nejak automaticky propoji s Teckou? Nebo si tam musim stahnout nejaky certifikat o prodelani nemoci?
@Dendiss píše:
@JancaS84 Prosim te a to se nejak automaticky propoji s Teckou? Nebo si tam musim stahnout nejaky certifikat o prodelani nemoci?
certifikát o neg testu se stáhl sám
@Dendiss píše:
@JancaS84 Prosim te a to se nejak automaticky propoji s Teckou? Nebo si tam musim stahnout nejaky certifikat o prodelani nemoci?
Jo, stáhla jsem si tečku a pak se přes rodný číslo a číslo občanky prihlasila a stáhlo se mi to tam.