Zavřou se školy?

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17.11.21 13:37

Zavřou se školy?

Dobrý den, nejsem zastánce zavření škol ani různých lockdownu.. Já očkovaná nejsem a deti taky ne, prostě z určitých důvodu nechceme. Ale, upřímně si myslím, že když chtějí zavést Bavorský model, tak je na místě i zavření škol vzhledem k tomu, že se tam nákaza šíří velice rychle (dcera měla karantenu 1×, syn 3×!). Jaky vy máte pohled na tuhle situaci? Kovidova situace dětem ruší kurz, kroužky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1645
17.11.21 13:39

Ano, myslim, ze zavreni skol ma 14 dni by mohlo byt reseni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.21 13:40
@janoma píše:
Ano, myslim, ze zavreni skol ma 14 dni by mohlo byt reseni.
:palec: Děti chodí do školy s tím, že neví jestli je pošlou domu/nepošlou je domu..
V pondělí má být plošné testování školáků a myslím si, že budeme lámat rekordy i nadále..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3945
17.11.21 13:41

Jsem doma, je mi to jedno. Jako pracující rodič by mi to ale jedno nebylo a nechtěla bych to. Zas před Vánocema hodit všechny do s. aček :zed:

Ono to vždy vypadá, že to bude jen týden, dva. A ve finále je to do jara.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.21 13:41

A prosím nekritizujte nás za to, že nejsme očkovaný..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13757
17.11.21 13:42

Nezavřou. Doufám, že se už nic zavírat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27422
17.11.21 13:42
@Elisekbelisek píše: :palec: Děti chodí do školy s tím, že neví jestli je pošlou domu/nepošlou je domu..
V pondělí má být plošné testování školáků a myslím si, že budeme lámat rekordy i nadále..

Ja zavreni skol nechci. Mam deti po Covidu a ockovane. At jsou doma ty, co k tomu maji „urcity duvod“. Moje deti zadny duvod nemaji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.21 13:43
@Lainaire8 píše:
Jsem doma, je mi to jedno. Jako pracující rodič by mi to ale jedno nebylo a nechtěla bych to. Zas před Vánocema hodit všechny do s. aček :zed:Ono to vždy vypadá, že to bude jen týden, dva. A ve finále je to do jara.

Syn (je mu 8 let) byl v karantene kvůli spolužákům nebo učitelům už 3×. A myslíte si, že mně baví neustále takhle „odcházet z práce“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7167
17.11.21 13:44

Já osobně si myslím že školy se celé asi nezavřou ale u jednotlivých tříd už se to děje muj syn který chodí do speciální školy měli karanténu jenže on covid chytil i když neměl příznaky a nakonec to chytli i moje další dvě děti a i já s partnerem takže jsem před 14 dny covid prodělali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6943
17.11.21 13:45

Nesouhlasim se uzavřením škol, proč by tuhle situaci měly odnaset zrovna děti. Oni snad plní nemocnice a leží na jip?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.11.21 13:45
@lovean píše:
Já osobně si myslím že školy se celé asi nezavřou ale u jednotlivých tříd už se to děje muj syn který chodí do speciální školy měli karanténu jenže on covid chytil i když neměl příznaky a nakonec to chytli i moje další dvě děti a i já s partnerem takže jsem před 14 dny covid prodělali

A vy jste očkovaný či nikoliv?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1645
17.11.21 13:46

@mroe mate stesti, ze mate deti v “ockovatelne vekove kategorii”🤷‍♂️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2518
17.11.21 13:46

Nechci, aby se skoly zavrely, ale tipuji, ze 14 dni pred Vanoci daji distancku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1645
17.11.21 13:47

@Alušáček nicmene to vypada, ze jsou to prenaseci🤷‍♂️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1793
17.11.21 13:47

At to pekne vsechno zavrou, i skolky… treba to lidi jako ty probre…v Izraely po treti davce skoro vetsiny mozne ockovane populace jim to zaclo klesat a ted tam maj cca 600-800 pripadu denne. Populace cca 9,2M.

tw zakladatelce, az se nakazis tak si fakt tu lecbu zaplat sama a jestli budes mi problemy s dychanim tak si klidne na to umri.. fakt podony idioti akorat zamezuji, ze ten covid tu bude jeste hodne dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat