Je bez peněz - váš názor?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
77439
30.12.24 21:41
@leopanda píše: Více

dával sem fotku, také chodíme často do aquaparku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Zdeněk IV
30.12.24 21:41

Stinga

Ano, bydlím 58 km od Uherského Hradiště, kousek od Bojkovic, no, ještě dál, dneska ty peníze ode mě dostala naposledy, ale tak zaplatila mi snídani, kávu a dokonce i uvařila čaj. Dneska jsem byl v UH jen na otočku, ale příště tohle dělat nebudu i tak ze mě už dost vytáhla peněz. :(

  • Citovat
  • Upravit
4706
30.12.24 21:43
@stinga píše: Více

Mám o tebe strach

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77439
30.12.24 21:43
@Amalthea píše: Více

aha, tak víš víc jak já, já jsem ho podle nějakých indicií zasadila do +- Otrokovice, Napajedla, ale to není od UH tak daleko

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77439
30.12.24 21:45
@Zdeněk IV píše: Více

aha, já „jela“ vlakem na úplně jinou stranu, a proč nejezdíš do aquáče do Brodu? to máš blíž, co se ti na Hradišti tak líbí,
a Bojkovice jsou od Hradiště 30 km, tak to musíš bydlet na Vsetíně nebo na Slovensku

Příspěvek upraven 30.12.24 v 21:49

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77439
30.12.24 21:45
@Elishka1 píše: Více

neboj, já jsem silná žena - a mám dítě, tedy nejsem jeho cílovka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Zdeněk IV
30.12.24 21:46

Stinga

Napsal jsem tu o sobě víc informací, kdyby ta holka chtěla po mě zase peníze, řeknu, že nemám a hotovo, ale byt má pěkný, já byl u ní hodinu na návštěvě.

  • Citovat
  • Upravit
42715
30.12.24 21:48
@Zdeněk IV píše: Více

A co,
byl aspoň sex?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77439
30.12.24 21:50
@Zdeněk IV píše: Více

tak pěkný byt bez peněz nepořídíš :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Zdeněk IV
30.12.24 21:55

Stinga

Bydlí v centru, jak jsou kavárny, je to 1+1kk, dala to všechno do nájmu a bude platit 11 500 Kč měsíčně, ale dotovat jí už nebudu, ty peníze ty 2 000 Kč jsem jí dal dneska naposledy, ať se holka taky snaží.

  • Citovat
  • Upravit
13784
30.12.24 21:57
@Zdeněk IV píše: Více

Vždyť jsi psal už minule, že už jí žádný peníze nedáš…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10216
30.12.24 22:02
@Elishka1 píše: Více
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
leopanda
30.12.24 23:24
@stinga píše: Více

může jí to hradit sociálními příspěvky stát…obchod s chudobou v ČR jen kvete.

  • Citovat
  • Upravit
27745
30.12.24 23:27
@Havlova píše: Více

proč by nekoupila z jeho peněz se jí žije dobře :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24021
31.12.24 08:35
@Havlova píše: Více

Když mi dovezeš dva litry, koupím ti kafe z automatu za 15,–Kč… :pankac: :pankac: :pankac: 8) Kdy přijedeš, už se na tebe těším… :* :* :* :oops: 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Aktuálně na Instagramu

Revoluce v medicíně? Japonským vědcům se podařilo odstranit chromozom, který způsobuje Downův syndrom. Zjistěte jak!