Povede se to někdy?

329
1.7.13 19:10

Povede se to někdy?

Ahoj holky, snažíme se rok o mimčo, pořád to nepřichází, ani náznak čárky nic. Já už ztrácím naději, už ani nevěřím, že se to někdy povede, přijde mi to jako nemožný. Už jsem vyzkoušela kde co i „nemyslet nato“ a stejně nic. Jediný co tak ještě pravidelně cvičím Mojžíšovou, ale i tomu už přestávám věřit.

Prosím poraďte co Vám pomohlo po delší době snažení nebo aspoň to jak se z toho nezbláznít. :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
396
1.7.13 19:22

@Karole jediné co ti pomůže je myslet pozitivně to dělá strašně moc a já za sebe doporučuji i čaje, nezkoušela jsi? já rok nemenstruovala a nakonec jsem dala na bylinky, přečetla jsem si o tom tady pár diskusí a včera jsem měla první menstruaci, po jednom měsíci pití kontryhelu a kakostu.. a věřím že pomocí čajů i brzy otěhotním

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
1.7.13 19:23

Ahoj, tak nám pomohlo nejspíš to, že jakmile se několik měsíců nedařilo, nastvala jsem se a řekla jsem si, že na to prdim, nebo bych se zbláznila:-Dzahodila jsem ovu testy a nějak se mi podařilo na snažení zapomenout…za dva měsíce jsem byla tehu…:-)Hlavně se nestresuj, neboj, taky tě to čeká, přeji brzké dvě čárečky na testu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
1.7.13 19:27

Jo, jenže jak na to nemám myslet? Mám clostik a ultrazvuky, těžko to hodit za hlavu, když ti řekne, dělejte to zejtra :?.

Já zkoušela kontryhel, kotvičník, drmek, čaje na neplodnost, gynex a nic teď už mám jen nosifol ob den a mojžíšovou, oboum jsme věřila a dalo mi to naději, ale stejně nic.

Snažím se jezdit na kole, za kamarádama, filmy, rodinu, výlety atd., ale furt to mám v palici :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
705
1.7.13 19:32

Mě tak trochu pomohlo, že mě můj požádal o ruku a já byla soustředěna i na jiné věci, chtelo by to něčím zaměstnat hlavu, aby tam nezbylo tolik místa na přemýšlení o miminku…ale teď mě zrovna nenapadá nějaký super nápad :think: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10563
1.7.13 19:34

@Karole jo, holka, tady je každá rada drahá :( My se o mimi snažili přes dva roky až jsem se naštvala a řekla jsem doktorovi, že chci na umělý.
Mezitím jsem studovala, zařizovala byt, ale stejně se mi nedařilo na to nemyslet. Pořád nějaký vyšetření, clostik, ultrazvuky a ještě ke všemu moje nepravidelná menzes.
Prostě pokud to má přijít, tak to přijde, nevěš hlavu. Mě se první IVF nepovedlo, protože jsem tomu nevěřila. Pak jsem se naladila pozitivně na KET a dneska jsem zjistila, že jsem těhu. Vždycky je naděje, snaž se myslet pozitivně. Určitě se brzy zadaří :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
1.7.13 19:35

@kaja7 snažím se hodně se zaměstnávat, ale stejně na celý den to nejde. Přece rok, to už musí být nějakej problém, ale dle výsledku jsem ok a manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10049
1.7.13 19:36

A můžu se zeptat našla Dr. nějakou jasnou příčinu? Jak dlouho snažení napomáháš? Bylinky, atd…? Ona psychika dělá fakt divy a když na to člověk hnedka vlítne stylem, pozoruju čípek, hlen, měřím teplotu, dělám ovu testy, piju koktejl z čajů a beru vitamíny za 10 lidí, tak to není uplně dobrý…je to hned ze startu děsná křeč…Je hrozný říct nemyslet na to, ale fakt pomáhá upnout se na něco jinýho, vyrazit třeba na dovču a hlavně myslet pozitivně, prostě to přijde :) :hug: :hug: Držím moc moc moc palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
1.7.13 19:40

@Karole je z tebe strašně cítit negativismus… to je jasný že se pak miminku k tobě nechce… jinak než pozitivně to nepůjde, takže šup šup do dobré nálady… mě pomáhá si pustit dokument Tajemnství přitažlivosti a nebo Miluj svůj život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
1.7.13 19:41

@Dice manžel ok, já taky, možná je příčitou lehká forma endimetriozy, ale doktor říkal, že jsem to tam měla zanedbatelný, takže ať tohle neřeším, ale taky mě to napadlo. Jinak HP, spermio, pruchodnost, vše ok, ovu samovolně byla třeba dva měsíce a pak ne, teď jsem měla clostik, folik krásnej 2,52cm a stejně to nevyšlo. Z bylin jsem zkoušela kde co, ale od novýho roku jsem se na vše vybodla, ted už mám jen přes den nosifol a cvičím pravidelně 2× denně mojžišku. Na dovči jsme už byli, to bylo v poho, ale teď nemám nic před sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11942
1.7.13 19:43

Za pár let si zvykneš :lol: né vážně, ten první rok je nejhorší, pak se s tím člověk tak nějak naučí žít. Mně pomohlo napodřizovat všechno vidině dítěte, ale směřovat svůj život někam paralelně vedle, najít si další životní cíle a výzvy. Člověk dál samozřejmě s tou neplodností aktivně bojuje, ale hodně pomůže takové to smíření se s tím, že případný úspěch, byť jen krůček kupředu je velké plus, něco navíc z čeho může člověk jen těžit, zatímco dílčí neúspěch je prostě jen neposun a ne pád na dno. Konkrétněji záleží na povaze, mně vyhovuje černý humor, manžel se zase naštval a komplet vzteky zboural barák :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10049
1.7.13 19:43

Vidíš, tak fakt jen věřit tomu že se to povede!! Jak píšou holky, je z tebe hrozně cítit že tomu sama nevěříš :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
1.7.13 19:44

@Lenja17 tento měsíc jsem hrozně negativní, optimista jsem byla ještě tak před půl rokem, jak to vrátit, toť otázka. Už jsem otrávená ze všech těch doktoru a lítání. Ve čt zase ultrazvuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
1.7.13 19:52

@Karole my se taky snažíme rok, do toho mám spoustu nemocí, léčím se na kardiu, na imunologii, na revmatologii, v listopadu mi zjistili celiakii, asi sto deset gyn. problémů a dneska jsem nejšťastnější člověk na světě protože mi začala první menstruace bez hormonů! a to už je pro mě důvod být šťastná. mám kamarádku které zakázali otěhotnět protože měla těžkou embolii, ale ty máš možnost a ještě spoustu příležitostí otěhotnět! tak nestrácej naději, zítra ráno vstaň a řekni si za co všechno jsi šťastná ve svém životě a uvidíš ono to půjde :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
1.7.13 19:55

@Lenja17 hezky řečeno, zkusím to! Musím, nic jinýho ani nejde, přece si nebudu kazit mládí, ale občas to na mě padne :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat