Povlečení teenageři?

16.3.21 21:02

Povlečení teenageři?

Ahoj mamče, chci se zeptat jaké povlečení kupujete teenagerům, a kde?
A s obrázky nebo už pro dospělé???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Máte zkušenost s Mamo Tato Povlečení?

Přidejte zkušenost s Mamo Tato Povlečení
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5110
16.3.21 21:07

Zeptej se svého teenagera co by rád za povlečení, řekla bych že odpoví, ne? A předpokládám že naše kočičkové nebo mášu a medvěda by už nechtěl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8005
16.3.21 21:09

Já mám kluka 12 let, bud mu dám neutrální nějaké tvary a nebo má Minecraft, ted jsem objevila tik -tok takže tak nějak..
Květy atak nedávám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
16.3.21 21:11

@Ahojdamartina se ho zeptej, ne? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8005
16.3.21 21:12

@stinga asi tak no.. já se kluka zeptala, řekl co chce a co nechce, co jsem už uklidila a dávám mladšímu.. Ted se mu samotnému líbilo černé ten ti- tok, něco co ted ti mladí sledují nevím přesně co je, tak to mu objednám ted má ty Minecrafty, zatím obrázkové a řekl si o černou deku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
16.3.21 21:13

Třeba to chce paní jako překvápko a tak se ho logicky nebude ptát. :D Tak počítám s tím že žere něco jako PUBG, Fornite, TikTok atd…tak něco z toho. Pokud dělá nějaký sport tak třeba něco z toho…nebo úplně neutrální s 2 barvama třeba..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
16.3.21 21:15

@Le_lenaz no i jako překvapení, paní asi ví, co její děti baví a co se jim líbí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
16.3.21 21:17
@Ahojdamartina píše:

ty a umíš si něco rozhodnout sama bez emimina? jednu dceru bolí hlava, tak místo abyste šli k lékaři, vypisuješ diskuse
nevíš, jaké koupit pyžamo, jaké koupit povlečení :nevim:
a kdo ti radil dosud? nebo dosud jsi věděla, co koupit a kam jít, a naráz si nevíš rady?
nebo dostáváš nějakou odměnu za každou založenou diskusi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
264
16.3.21 21:18

@stinga to je pravda a teď jsem si uvědomila (ještě než jste napsala ten komentář) že paní už jsem někde viděla a bylo to právě u těch pyžam a brýlí. :roll: 8o :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21679
16.3.21 21:21
@Ahojdamartina píše:

Já teď prodávám nové, originál zabalené povlečení od české, značkové firmy Matějovský na velkou postel Camp rock. Z jedné strany motiv Camp rock, z druhé strany jsou na šedém podkladu černé, modré a bílé hvězdičky, viz. foto. Materiál je bavlna de-luxe, prodávám za 260,–Kč včetně doporučeného poštovného.
Vhodné právě pro teenagery. Nějak se mi to teď nakupilo, nevyužiji.
Běžná cena tohoto povlečení je 700-900,–Kč.

Příspěvek upraven 16.03.21 v 21:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
16.3.21 21:36

Syn má s motivem PS4, Marvel, FC Barcelona. Tik tok by třeba nechtěl, ale myslím, že např. motiv nočního New Yorku by bral.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20784
16.3.21 21:38
@Le_lenaz píše:
@stinga to je pravda a teď jsem si uvědomila (ještě než jste napsala ten komentář) že paní už jsem někde viděla a bylo to právě u těch pyžam a brýlí. :roll: 8o :mrgreen:

ano, ano, paní zakládá diskuse jak na běžícím páse, některé anonymně, ale pak se prokecne - snad soutěží o počet příspěvků :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2465
16.3.21 22:06

U nás vede fotbal a Fortnite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
16.3.21 22:06

Naše děti milují mikroplyšové. Používají ho celoročně, v létě bez výplně místo deky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14696
16.3.21 22:08

Syn ještě není Teenager (je mu 10) a miluje tučňáky. Takže u něj je volba jasná. Dceři je 14 a povlečení si vybírá. Ona teda už má klasické dospělácké vzory, žádné hrdiny ze seriálů ani nechtěla. Asi by to tom musela hodně hodně toužit, protože mě osobně se ty vzory s hrdiny z filmů krutě nelíbí… Má jedno tmavě fialové s puntíky a druhé bílé s růžovými srdíčky. To je teda takové sladší dívčí, to je fakt. Jinak my celkově toho povlečení moc nemáme- většinou to sundám z postele, proženu pračkou a sušičkou a zase povleču :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat