Power Plate - pomáhá?

55
16.1.11 20:41

Power plate - pomaha??

Ahoj, vim ze diskuzi okolo hubnuti je tu spousta, a taky vim jak se ma spravne hubnout, ale ja jsem proste slaboch a nedokazu si odeprit jidlo:) Po detech jsem pribarala asi 25 kilo, a misto aby to slo dolu, jde to pomalicku vys a vys (kojeni nepomohlo).
Ale konktretne bych se chtela zeptat tech, kdo jste vyzkousely Power plate nebo Vacu shape - jestli myslite ze to opravdu pomaha? Nebo jsou to vyhozene penize? Samozrejme vim, ze i pri tomto cviceni se musi omezit jidlo, coz ted opravdu planuju, ale chtela bych to vyzkouset a vaham. Skrz deti a casovy harmonogram nemam moc cas chodit na skupinova cviceni (kor vecer uz jsem fakt unavena), a na tohle se da chodit pres den.
Co myslite?
Diky za rady
Saris

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1225
16.1.11 21:26

Ahoj,
tak kterykoli pohyb pomaha, pokud se k tomu upravi take jidelnicek.
Ale konkretne k power plate. Mam s nim tu zkusenost, ze je to opravdu fest namaha.
Aspon ja byla tady v Praze v Holmes Place, kde cviceni na Power plate probiha v malych skupinkach 1-4 lidi s trenerem, ktery ukazuje jakou polohu ci jake cviky nasledujicich 60-180 sekud budes vykonavat a takhle to je celych 30 min do kolecka do kola, bez prestavek (nebo resp. s temi pidi, kdy ti ukazuje co mas delat). Po 10ti min ze me lilo a dalsi dva dny me bolel cely clovek. Ale pokud se na power plate dostanes 2-3× tydne a doplnis to jeste treba rychlou chuzi, tak ti garantuju, ze brzy uvidis a hlavne ucitis rozdily.
Ja takhle za mesic zhubla cca 3 kg a hlavne jsem to ucitila na obleceni (1 velikost sla dolu).
Ale Power plate neni levna zalezitost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
16.1.11 21:31

Já cvičím 3 měsíce, ale zatím bohužel nepravidelně - nešlo jinak.

MOje nej kamarádka cvičí 5 měsíců 2-3 y týdně a je o 3 velikosti menší… bez úpravy jídleníčku. Je fakt, že jí jen kuřecí maso, ostatní jen vyJímečně.

Musím říct,ž e mi cvičení udělalo vždy moc dobřa a dobře jsme se cítila, uvolněná, neblokovala se páteř. TAdy jsou 4 stroje a chodíme 3-4 kámoščky, tak ej to paráda :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2508
16.1.11 21:31

Power plate pomaha, ale je to trochu na neco jinyho nez si predstavujes :) power plate pomaha posilit svaly, ne shodit kila… abys si shazovala tuky, musis delat neco v aerobnim rezimu - rychlochuze, behani, jizda na kole, bezky atd… az zhubnes muzes zacit posilovat ;) samozrejme to muzes delat i soucasne… ale nemysli si ze zhubnes jenom tak ze si stoupnes na nakej stroj a nebudes nic delat.
Zda se mi uplne neuveritelny ze vetsina zen si vubec do ted neuvedomuje, ze sport tady neni jenom proto aby sme krasne vypadali, ale hlavne proto, aby sme se dobre citili.

Jeste takovej dodatek: ono kdyz se budes trochu hejbat tak se tak unavena citit nebudes ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1225
16.1.11 21:41

A jak to psala tady pryfish cviceni dost pomaha nabit energii. A je fakt, ze kdyz chci poradne nabit, tak jdu na jogu. Ta me opravdu dostava do vysin. Ale jako u kazdeho sportu - chce to dobreho trenera / cvicitelku. Pohyb vsak vrele doporucuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55
16.1.11 23:39

Diky holky za tipy. Ja si rozhodne nemyslim, ze nejaka „masina“ mi pomuze shodit kila. Urcite to chci kombinovat jeste s jinym cvicenim (na „orbitreku“) a upravit jidelnicek. Jen jsem se chtela zeptat jestli ma cenu to platit, nebo je to jen dalsi reklamni trik:))) Urcite to ale zkusim, pocitam s tim ze si maknu, ale to mi nevadi. Naopak:)
S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1707
17.1.11 08:31

Power Plate bych taky časem ráda vyzkoušela :palec:
s Vacushapem zkušenost mám a za mě - totálně vyhozený peníze :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.11 09:21

ahoj cvicim na power plate uz 4 mesice a jsem na sve puvodni velikosti pred porodem. chodim 2× týdně. a power plate je super vec, pouzivaji se k tomu i ruzne pomucky jako overball, gympal, step, cinky. a neni pravda , ze se na tom neda hubnout, pokud pojedes fit slimku tak ona, jela jsem ji , byla jsem dost zpocena a druhej den jsem citila cely telo :) vacushape samotnej je k nicemu jen odvodnuje , ale v kombinaci s power plate je to dobry. mrkni na slevovy portaly da se to tam koupit mnohem levneji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silvie J
11.1.12 14:56

Ahojky, já také hodně zhubla, cvičím power plate 2× týdně, navíc hlídám, abych se nepřejídala. Nejlevnější je to v Haštalské (Praha), ale je tam věčně plno (je to nejlevnější, navíc je v ceně i trenér). O něco dražší je Hany Bany na Vysočanské, ale personál byl tak nepříjemný, že jsme s kamarádkama začaly chodit jinam. Myslím, že je dobré PP kombinovat s aerobním cvičením, třeba heatem…hodně zdaru…Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
aliunka
14.1.12 18:32

Jestli vám do toho můžu trochu kecat, tak za sebe můžu říct, že Power Plate je jediná věc, pro kterou jsem se kdy dokázala totálně nadchnout. Do tý doby jsem u ničeho nevydržela…A výsledky jsou určitě, chce to ale pravidelnost. Musíte se naobjednat dopředu a slíbit si, že stanovené termíny dodržíte a nebudete je rušit. Je to časově nenáročné, půlhodinku 2×-3× týdně si najde každý ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.2.12 09:58

Holky, poradíte některá ohledně Power Plate - na doma? Myslíte, že i Power Plate levnější kategorie určený i pro domácí cvičení bude stejně účinný jako Power Plate někde ve fitku? Myslíte, že je v přístroji nějaký rozdíl, případně, co si při pořízení ohlídat, nač se zaměřit při výběru atd. :?:

Power Plate na doma

Mě hrozně nadchlo cvičení, jen to fakt leze do peněz :roll: A dojíždět od nás 10 km na cvičení se taky prodraží, tak z toho důvodu to zvažuji.

Tak proto zvažuji, zda nekoupit na doma? Děkuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Vladi N
29.1.13 23:45

Ja jsem si poridila power plate domu, cvicim jednou az dvakrat denne po 10ti minutach uz asi mesic a opravdu citim rozdil. Power plate neshodi kila ale hezky vytonuje celou postavu. Urcite doporucuju :) A pokud by jste si ho nekdo chtel taky koupit tak se urcite vyplati koupit ho v zahranici. Ja bydlim v Anglii a kvalitni stroj jsem koupila za 6 000 Kc, divala jsem se a v CR vychazi neuveritelne draho.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.2.13 16:21
@vladi N píše:
Ja jsem si poridila power plate domu, cvicim jednou az dvakrat denne po 10ti minutach uz asi mesic a opravdu citim rozdil. Power plate neshodi kila ale hezky vytonuje celou postavu. Urcite doporucuju :) A pokud by jste si ho nekdo chtel taky koupit tak se urcite vyplati koupit ho v zahranici. Ja bydlim v Anglii a kvalitni stroj jsem koupila za 6 000 Kc, divala jsem se a v CR vychazi neuveritelne draho.

Nechceš mi power plate poslat do ČR ;) :mrgreen: :?:

• Nahlásit
  • Citovat
4.3.13 09:24

Co pomůže na posílení těla?

Zdravím. Měla bych na Vás dotaz, co komu pomohlo nejvíce a zda to doopravdy funguje. Jelikož nenávidím klasické posilovny, hledám náhradu. Chci posílit celé tělo, chodím pravidelně na heat, ale ještě musím myslet na zbytek těla :D! Hlavně bříško. Takže mě zajímá Vacushape, Vibro plate nebo další, které jsem ještě neobjevila.
Děkuji za odpovědi a rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5062
4.3.13 09:39

Na Powet Plate chodím rok, cca 2týdně. Nepotřebovala jsem hubout, ale zpevnit postavu, hlavně břicho. Nemůžu si ho vynachválit. Ve fitku jsem vždy jen hodinu s rozhýbáním (na páse, kole, Orbitreku…) i sprchou. Výsledek na mě okolí poznalo po 3. měsících.
Ale je fakt, že k tomu jezdím 3× týdně na koni, žádné vození, ale trénink, který mi taky dá zabrat.
Jinak Vacu Shape, jsem nezkoušela, trenérka říkala, že to pro mě ani není, můj zadek a nohy to prý nepotřebují. Je fakt, že jak to pozoruju, tak na Vacu chodí většinou boubelky, které na Powerplatu toho ještě tolik nezvládají. Ale za mě - každý pohyb, dobrý pohyb. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama