Pozitivní či negativní? těhotenský test že srandy

15
8.1.22 05:16

pozitivní či negativní? těhotenský test že srandy

Ahoj, včera jsem si s kámoškou dělala jen tak z srandy test a mě bolí jakoby podbrisek a prsa, od doby co mi skončila menstruace, měli jsme s přítelem riskantní sex ještě před tou menstruací, to jsem si testy dělala a negativní, ale když jsem ten test třeba za hodinu prosvítila, ukázala se druhá čárka. ale když na to z předu svítíme jak chci tak si můžu i nalhat že tam něco vidím, ale stejně neuvidím:D test je in:time, ten riskantní sex byl 6.12, to už je měsíc, myslíte si, že jsem nebo nejsem?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Jolka86
8.1.22 05:49

Těhotná nejsi.

  • Citovat
  • Upravit
36201
8.1.22 06:29

Přečti si návod u testu. Je tam něco o 5 minutách do kterých se musí ukázat výsledek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
shadowbabe
8.1.22 06:32

Co je riskantní sex? :think: To tě obskočil někde na kolejích nebo u svodidel?

  • Citovat
  • Upravit
9293
8.1.22 06:44

Nejsi těhotná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
798
8.1.22 07:07
@shadowbabe píše:
Co je riskantní sex? :think: To tě obskočil někde na kolejích nebo u svodidel?
:mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.1.22 07:39

@JancaS84 jsem psavd někde tady četla že si dělali test, výsledek se ukázal po limitu a pak se jim fakt těhotenství potvrdilo:D
ale zase vím, že tento in:time má dost barvy, takže by to na mě už vyjelo, po měsíci- :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.1.22 07:39

@shadowbabe prostě bez ochrany, nevím jak jinak jsem to měla napsat;D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
shadowbabe
8.1.22 08:43

@kompotuj se pos.eru 😂 Neboj, bude to v cajku, příště neriskovat 😚

  • Citovat
  • Upravit
35418
8.1.22 09:18
@kompotuj píše:
@shadowbabe prostě bez ochrany, nevím jak jinak jsem to měla napsat;D

Nechráněný :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.1.22 09:48

@shadowbabe jojo, akorát to bylo prostě nějak narychlo a tak jsme nějak zapomněli-

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15
8.1.22 09:49

@Fiducia díky <3 :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2085
8.1.22 16:10

Nebojte se, nejste těhotná :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69118
10.1.22 09:44

To je dneska nějaká novinka, že se na testy má svítit, aby něco ukázaly? :)
Jinak zakladatelko, měsíc od sexu, i zcela neriskantního, by se v případě těhotenství ukázaly dvě silné čárky okamžitě a bez svícení. Příště doporučuji místo baterky použít návod ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28
29.4.22 15:31

Dobrý den ráda bych se zeptala,
Před měsícem jsem si dělala těhotenský test a byl negativní o týden později jsem si dělala další a byl zase negativní taky. Dostala jsem menstruaci a nemám žádné příznaky a před pár dny jsem si dělala další test a zase byl negativní. Asi to zní hloupé a nejspíš je to jen psychické ale je možné že bych byla těhotná protože se mi zdá že mám nějak nafouklé břicho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty