Pozitivní ovulační test během menstruace

18.4.11 13:22

Pozitivní ovul. test během menstruace

Ahoj holky,
prosím vás, stalo se vám někomu, že byste měly pozitivní ovul. test při menstruaci ?? Mám dneska druhý den menstruace, začaly mě bolet prsa a břicho v levé straně. Tak jsem si z legrace udělala ovulační test a je pozitivní. Ale už jsem ho měla tento měsíc pozitivní - 18. DC. Jsem z toho nějaká zmatená :nevim:
Díky za rady.
Evelína

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18222
18.4.11 13:25

Tak já při Ms netestovala, takže nevím. A je opravdu pozitivní, není tam jen silný duch?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.11 13:31

Nemám u sebe foťák, že bych to vyfotila. Ale tohle nemá s duchem nic společného, je to tlustá tmavší růžová čára. Jsem z toho jelen :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.11 13:34

Tlustá být může,ale nesmí být stejná nebo tlustší než kontrolní-Já měla čárku na ovu testech kdykoli během cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1118
18.4.11 13:44

Ahoj, pokud nebereš farmaka pro úpravu cyklu, tak to je „jen“ příroda. Někdy může žena mít více ovulací během periody. Nedělej si z toho vůbec hlavu, je to běžné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.11 13:44

:think: tak to nevím…a jak silnou máš menstruaci? někde sem tu četla, že ovutesty reagují i na HCG, tedy na těhotenství… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.11 13:46

Tak špinění to není, taková normální ms :lol:
Taky jsem si na to vzpomněla, tak jsem zároveň udělala i tt, ale ten je negativní. Při ovulaci před 14 dny mě píchal pravý vaječník, teď je to levý :zed: No nic, tak to dneska večer zkusíme, třeba z toho něco bude :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.11 14:38

Ahoj,kamaradka se snazila prijit do jineho stavu tri roky a neslo to,pak ji nekdo poradila at to zkusi pri menstruaci a na poprve to vyslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
18.4.11 15:04

ahoj, pozitivny ovulacny test pocas ms moze znamenat, ze budes mat skorsiu ovulaciu, alebo to nemusi znamenat nic, lebo su baby, ktorym LH stupa pocas a pred ms.

este je moznost ze si tehotna, ale to by si musela mat uz aj vyraznu ciaru na tehotenskom teste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2000
18.4.11 15:45

mam znamou ktera mela ovulaci jen pri menstruaci, kdyz chtela otehotnet tak musela v dobe menzes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Petulda78
28.6.13 14:18

Evelíno, jak Ti to tehdy dopadlo?? Taky mám zcela pozitivní ovulační test a ještě k tomu citlivost 30 - den před MS a dnes první den slabonké MS. Těhotná být nemůžu, krevní test nula. Takže spíš druhá ovulace v cyklu z druhého vaječníku? Dle některých příspěvků se to prý stává, ale to by asi byla rarita, co?
P.

• Nahlásit
  • Citovat
3354
26.9.18 16:24

Ahoj holky tak přidávám dnešní zkušenost zítra by mi.měla končit MS jsem 4 den cyklu a vyšli mi dvě čárky na ovulačním testu tak nevím či co si mám myslet nějaká rada? Ovulační test jsem dělala poprvé :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.19 18:50

Zdravím holky, prosím o radu. Od 11DC jsem si dělala ovulační testy a zatím bez úspěchu. Za 6 dní by se měla dostavit MS, ale už tři dny spinim, dnes už trochu víc jako by zacinala MS. Ovulační test není úplně jasná dálnice, ale tak silné proužky jsem na něm ještě neměla. Jaký máte názor? Mám ovulaci, menstruaci nebo bych mohla být těhotná? Moc s tím nemám zkušenosti, tak budu ráda za nějakou odezvu. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
11279
6.2.19 19:50

Ovulační test zkontroluj podle návodu, jestli je pozitivní. Pokud ano budeš mít ovulaci. Jestli je krvácení k MS ti tezko někdo řekne a na detekci těhotenství použij těhotenský test. Nic nepíšeš o tom jak máš dlouhý cyklus, kdy jsi měla sex. Nevím z čeho chceš,aby někdo řekl, jestli jsi těhotná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.19 20:07

@P4ja cyklus je nepravidelný a sex je zhruba každý třetí den. Já jsem jen chtěla zjistit, zda někdo řešil něco podobného a jak to nakonec dopadlo. Nevěděla jsem, že ovulace může probíhat i v době menstruovani, a i přesto je to mozne, tak proto jsem napsala sem.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama