Pozitivní test 4 týdny po SP

5.8.21 19:08

Pozitivní test 4.týdny po SP

Zdravím,
3.7. jsem si prošla samovolným potratem. Byla jsem cca v 5.tt a bylo to nejspíš biochemické těhotenství, hodnoty hcg byly na poslední krvi 26,5.
Od te doby spinim a paní doktorka nám řekla ať měsíc pockame a po další ms se klidně můžeme snažit znovu. Měsíc uběhl a mě začaly bolet prsa, bricho, motá se mi hlava už více jak týden.
Ms přišla ( asi ), ale velmi slabě a tak přerušovaně.
Dnes jsem si udělala test a je pozitivní. Na mamatestu slabá čárka a digi test 1-2+.

Nejde mi to do hlavy, styk byl asi 3× a pokaždé prerusovany. V podstatě jsme si rikali, ze otěhotnět nemůžu.
Může to být zbytkové hcg z minula? Ale co pak ty příznaky. Bezne mě prsa u ms nebolí a mám doslova stejné příznaky jako u minulého těhotenství.

:srdce:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5.8.21 19:20

Měla jsem to velmi podobně, po domnele MS jsem měla pozitivní test, ale začala jsem krvácet uprostřed dalšího cyklu, hcg postupně klesalo. V tom cyklu jsem měla pouze jeden styk a bum další MS už nepřišla :D takze možný je všechno :) nechala bych si nabrat hcg, ať se máš od čeho odrazit. Držím palce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.21 19:25

@VerunkaV91 problém je, že mám začít brát utrogestan na udržení těhotenství, ale až od 17.DC, jenže teď reálne nevím jestli jsem v tom nebo to muže být to zbytkové.. když začnu brát a těhotná nebudu tak si rozhodim cyklus a prerusim ovulaci, když nezacnu, tak riskuju, ze to opět nevyjde.. :( doktorka má 14 dnů dovolenou a já mám ranni a krev všude berou jen do 14:00.. takže nejdřív se někam dostanu v pondělí.. nevím si rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.8.21 19:32

@Kristýna133 asi bych vydržela do toho pondělí bez braní utrogestanu, když nemáš možnost někam zajít zítra :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat