Práce v Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
cherrylady
Kecalka 259 příspěvků 11.11.14 14:46
Práce v Lidlu

Ahoj, chtela bych se zeptat, jestli nektera z Vás nepracuje v Lidlu jako prodavačka? A kolik se tak pohybuje mzda? Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
kklarysek
Kecalka 337 příspěvků 11.11.14 19:32

Byla jsem tam na pohovoru a nabídli mi 12 tis + nějaké drobné.
Pokud se chystáte na pohovor, tak si vezměte nějakou starou šusťákovou bundu a polorozpadlé boty. Chovejte se že neumíte ani malou násobilku. Nezapomeňte říct, kdy budete potřebovat volno. A když byste zmínila (i když by to byla lež), že vás vyhodili z práce protože si myslela, že kradete, tak je to místo Vaše. A hodně mluvte, vůbec ne o firmě ale o vás.
To je vtip, ale momentálně jsem naštvaná, že mě nevzali a takové dvě jak popisuji výše vzali :-/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.11.14 19:38

Tak ja tam delala a pokud nebudete v praze v lidlu tak urco vic jak 11.tis vam nedaj.Max.kdyz mate na sebe deti napsany. o vanocicj a pred tam muzete byt porad. neradi proplaci prescasy atd. lepsi uz je jiny retezec.

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 11.11.14 19:47

Prescasy neradi proplaceji vsude. Dava se volno. Jinak plat se odviji od kraje.

palapa
Závislačka 2949 příspěvků 11.11.14 19:47

@kklarysek proc Vas nevzali?

Bábrdl
Generální žvanilka 22819 příspěvků 11.11.14 19:53

@kklarysek třeba se báli, že Te zapracuji a ty najdeš lepší práci a utečes :cert: ;) což u tamtech nehrozilo

kklarysek
Kecalka 337 příspěvků 11.11.14 20:45

@palapa To bohužel nevím. Když mi volali, tak jsem špatně rozuměla a ani mě nenapadlo se zeptat, proč mě nevzali. Možná proto že jsem tam moc nemluvila, i když pohovor to ani nebyl. Nemám praxi v oboru, ale v administrativě, na to mi řekli že to nevadí.

kklarysek
Kecalka 337 příspěvků 11.11.14 20:47

@Bábrdl Může to být pravda. Já jako prodavačka nikdy nepracovala. Ale řekla jsem, že by mi ta práce nevadila. Asi byli jinýho názoru. Přitom ty prodavačky v Lidlu na mě tak dobře působí a oni tam pak vezmou takový dvě…

cherrylady
Kecalka 259 příspěvků 11.11.14 21:54

Tak uvidime. Taky mám praxi jen v administrative, ale jelikoz moje misto po RD ted zrusi, tak hledam. A jelikoz prace skoro zadna, tak zkusim i tohle. Diky

krmar
Kelišová 7479 příspěvků 11.11.14 22:08

Moje sestra pracuje v Lidlu na pozici obyčejné prodavačky 4 roky a plat má lepší než její spolužačka, která pracuje v Globusu jako pokladní, kde ještě dělají na 12 hodinové směny. Kolik přesně bere nevím, ale zrovna tu říkala, že Lidl platí slušně a mají i nějaké zaměstnanecké výhody.

MaminaMakyna
Kecalka 257 příspěvků 04.01.15 13:19

Ahojda tady sestra @krmar :D Lidl platí nejlépe ze všech tech hyper a super, jsem tam 4 roky, každý rok dostáváme přidáno a asi 2krat nebo 3krat do roka večírek kde zaměstnavatel platí večeři a pití. Pokud trefite na fajn kolektiv, není co řešit :potlesk: jen prace v obchodě není pro každého, není to jen o sezení na pokladně, ale často i fyzicky náročná. O psychice ani nemluvíme, přece jen děláte s lidma a to často dost nepříjemnými a presto se na ne musíte usmivat :mrgreen: jinak jsem výše četla o neplacenych prescasech… Každý měsíc vam zaplatí max 5 hodin prescasu a jednou za 3 měsíce proplaci zbytek, ale samozřejmě se to radši snaží vykompenzovat volnem. Plat se samozřejmě liší podle regionu a já nastoupila nejdřív na brigádu ještě při MD a potom zkrácený úvazek a po MD na plný, tak nastupak vám nereknu, ale plat se pohybuje v rozmezí 12-14 tisíc čistého. Říkám, každý rok přidáno, ne nějak závratné částky, ale potěší :) lépe na tom jsou zástupci a vedoucí už je dost za vodou :think: jsou tam dost velke rozdíly (platové) mezi pozicemi :) takže asi tak… Já osobně jsem v lidlu spokojena, ale máme moc fajn kolektiv a to dělá hodně :dance:

Wolfice
Kecalka 122 příspěvků 19.07.16 09:10

Lidl teď zvedl platy zaměstnancům o 25% což je velice zajímavé. Pokladní v Praze má nástup 21000 a dva roky po sobě má navýšení o 1000,– ve finále 23000. To mají všude u prodejen na plakátech, že nabírají zaměstnance. Konečně práce pokladní bude pořádně odměněná :-) Přemýšlím o tom zda se nevrátím do obchodu
Akorát mě zajímá jak tam mají víkendy? jestli jsou to celodenní směny a kolik víkendu v měsíci se děla? A taky v týdnu jak mají směny ranní od-do, odpolední od-do? Chtěla jsem taky vědět zda jsou tam takzvané " trhané směny" nějaké řetězce to mají, že volají zaměstnance 2krát denně do práce. Máte někdo zkušenost s prací v Lidlu? Víte někdo odpověď na tyto otázky? Předem děkuji za komentáře 8)

janape
Zasloužilá kecalka 887 příspěvků 19.07.16 09:23

@Wolfice ahoj primo delal. v Lidlu. vikendy jsou ranni odpoledni. U nas se to strida, ale je to i ze, mas preklen coz je treba id 8-16.Plati dobre, vse proplaci.Je to znat na penezich.Jen je to zahul na fyzicku a psychiku.Vic penez vetsi naroky.:-)

Wolfice
Kecalka 122 příspěvků 19.07.16 09:37

@janape V kolik prosím začíná ranní a v kolik odpolední?

Terousz
Nováček 2 příspěvky 19.07.16 12:25

Dobrý den,
ranní začínají v akční dny v 5:00 a odpolední jak kde, někde se chodí na 13:00, někde až na 13:30…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >