Práce ve výrobě

Anonymní
25.10.20 09:47

PRÁCE VE VÝROBĚ

Nemohu se rozhodnout kam nastoupit.Byla jsem se podívat přes agenturu ve firmě imi jako operátorka výroby - montérka. Prostředí čisté, hala klimatizovaná, práce se střídá. Co mi vadí jsou i noční směny nepravidelné, přesčasy.
Dále mi jiná agentura nabízí místo ve výrobě Nitto Denko, kam se však nemůžu jít podívat a tak nevím co by mě čekalo, co se mi líbí je práce jen na 2 směny bez nočních. Našla jsem si o nich na webu reference a zhruba popis práce i fotky, i tak se nemohu rozhodnout. I tak by bylo dobré kdyby si mohl člověk práci vyzkoušet, aby se mohl rozhodnout a jaké to tam je ve skutečnosti zjistí až tam pracuje. Z minulého zaměstnání nemám dobré zkušenosti, tvrdili něco jiného než bylo ve skutečnosti. Nemáte někdo zkušenosti s prací v těchto firmách? Ráda bych našla práci odkud nebudu muset odcházet ve zkušebce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1495
25.10.20 10:00

...

…tak předně asi zapomeň, že tam s tebou budou zacházet jako s princeznou. Budeš agenturová dělnice, v podstatě pracovní jednotka od které se bude očekávat, že bude osm hodin jen kmitat. A veškeré benefity shrábnou kmenoví zaměstnanci a majitelé té agentury. Doporučuji ti najít si něco, kde budeš zaměstnancem té firmy a né přes agenturu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
25.10.20 10:02

A proč hledas přes agentury? Do toho bych nesla, zkus hledat přímo ve firmách :nevim: ale když už, tak bych já brala to bez nočních, to bych nechtěla dělat nikdy. Já jsem na svůj spánek dost hakliva :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 10:19

práce ve výrobě

V této době je to těžké, skončila jsem v práci kde jsem byla kmenová, ale strašné podmínky, normy se nedaly stíhat byly jsme 2 ve výrobě na noční a seřizovač, obsluhovaly jsme i víc strojů..cizinci měli úlevy, práce bez nároku na přestávku obědovou. Skončila jsem ve zkušebce jinak by mě potom nepustili, ale ted se opravdu těžko co lepšího hledá, mám za to, že stejně v těch fabrikách je to vesměs nastejno a jako prodavačka vyučená si nemohu vybírat, pro mě jsou důležité i finance.Mohu i zpátky do slévárny, tam bych byla v kmeni, bez nočních, akorát prostředí nevyhovující, zima, peníze pro někoho malé, ale já nikde víc nedostanu. Dilema..

• Citovat
  • Nahlásit
10333
25.10.20 10:20

@Semtex některé fabriky už berou jen přes agentury, a z lidí dělají roboty :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 10:22

práce ve výrobě

Momentálně firmy moc neberou tou krizí, vzali by mě možná zpátky, kde jsem již dělala jak uvádím a odešla i kvůli zdraví…

• Citovat
  • Nahlásit
1495
25.10.20 10:25
@Anonymní píše:
Momentálně firmy moc neberou tou krizí, vzali by mě možná zpátky, kde jsem již dělala jak uvádím a odešla i kvůli zdraví…

Tak jestli máš podlomené zdraví, tak nechoď do fabriky pod agenturu. Budou tě akorát honit jak nadmutou kozu. Ať si seženou ukrajinky na to. Odtušil jsem, že jsi z Brna, tam musí být nějaké možnosti. Mohu se zeptat na vzdělání a aspoň přibližný věk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28246
25.10.20 10:32
@Anonymní píše:
V této době je to těžké, skončila jsem v práci kde jsem byla kmenová, ale strašné podmínky, normy se nedaly stíhat byly jsme 2 ve výrobě na noční a seřizovač, obsluhovaly jsme i víc strojů..cizinci měli úlevy, práce bez nároku na přestávku obědovou. Skončila jsem ve zkušebce jinak by mě potom nepustili, ale ted se opravdu těžko co lepšího hledá, mám za to, že stejně v těch fabrikách je to vesměs nastejno a jako prodavačka vyučená si nemohu vybírat, pro mě jsou důležité i finance.Mohu i zpátky do slévárny, tam bych byla v kmeni, bez nočních, akorát prostředí nevyhovující, zima, peníze pro někoho malé, ale já nikde víc nedostanu. Dilema..

A co v Lidlu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 10:33

práce ve výrobě

To je čistá klimatizovaná fabrika ta ve které jsem se byla podívat, akorát ted je hodně práce a dělají se i přesčasy, no a ty noční mi moc nesedí. Lidi honí i v obchodech, je to všude a tam, kde je to klidné malé obchody si zas zaměstnanci moc nevydělají a peníze potřebuji. Prodavačka potrav. zboží. Věk hodně po 40.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 10:35

práce ve výrobě

V Ldlu teď neberou, navíc co čtu recenze, tak se taky dost nadřou, přesčasy, víkendy…

• Citovat
  • Nahlásit
1495
25.10.20 10:37
@Anonymní píše:
To je čistá klimatizovaná fabrika ta ve které jsem se byla podívat, akorát ted je hodně práce a dělají se i přesčasy, no a ty noční mi moc nesedí. Lidi honí i v obchodech, je to všude a tam, kde je to klidné malé obchody si zas zaměstnanci moc nevydělají a peníze potřebuji. Prodavačka potrav. zboží. Věk hodně po 40.

Tak to máš asi i rodinu, tak to je blbý jim dělat ještě nějaké přesčasy. Nakonec si zvyknou a budou ty přesčasy vyžadovat furt. Když ptáčka lapají…
A proč nezkusit raději ten lidl? řekl bych, že se tam tolik nenadřou jako někde u pásu, ten zbytek nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 11:09

práce ve výrobě

Přesčasy se dělají i jinde a v tom Lidlu taky. Já jen jestli nemá tady někdo zkušenosti s prací u jmenovaných firem…

• Citovat
  • Nahlásit
898
25.10.20 12:23

Oslov přímo firmy v okolí a běž pod kmen a né živit další lidi přes agenturu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.20 13:08

Ráda bych šla pod kmen, ale teď je situace taková, že neberou, v těch co jsem jmenovala ne. Akorát ve slévárně ano. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.10.20 07:26
@Anonymní píše:
Přesčasy se dělají i jinde a v tom Lidlu taky. Já jen jestli nemá tady někdo zkušenosti s prací u jmenovaných firem…

Ahoj, já můžu poradit. Před měsícem jsem nastupovala do Imi na 3 směny. Nabírají pořád i do kmene, je to určitě lepší, než přes agenturu. Všechno co píšeš, je pravda. Mají hodně práce a nařizují přesčasy. Směny se střídají po týdnu, ranní, odpolední, noční, ale asi záleží jak na kterém oddělení. Práce není těžká, dá se rychle naučit a není vůbec fyzicky náročná. Ale je to prostě „fabrika“… Lidi jsou tam jak roboti. Jenže v této době je člověk rád, že vůbec něco má.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama