Práce zdravolní sestry ve věznici

5
16.5.20 09:03

Práce zdravolní sestry ve věznici

Zajímá mě zda je tu někdo kdo pracuje jako zdravotní sestra ve věznici. Co to obnáší? Je to jiné než s obyčejnými pacienty? Je to nebezpečné?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1592
16.5.20 09:24

???

Co by dělala zdravotní sestra ve věznici? Nemyslela jsi dozorkyni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Everyone
16.5.20 09:28

Pracovala tam znama.
Sla tam kvuli jen rannim smenam.
Zustala jen chvilku, 4 mesice
Otehotnela.
Kam primo bys chtela?

• Citovat
  • Nahlásit
Everyone

Obnaselo to rozdavani leku, injekce.
Celkove prostredi narocne.

Příspěvek upraven 16.05.20 v 09:30

• Citovat
  • Nahlásit
5595

Myslíš ve vězeňské nemocnici - no tak asi si umíš představit, co je tam za lidi, ne?
většina základní vzdělání, romové, smrad, hrozí ti různé nemoci (u dlouhodobě vězněných ne, ale při příjmu jsou běžné žloutenky, svrab apod.), jejich IQ a úroveň je taky kapitola sama o sobě…
někteří jsou ucházející, část jich simuluje, část nebezpečná být může, k tomu samozřejmě sexuální frustrace
nemyslím, že ti tohle prostředí nahradí vyšší rizikový příplatek..
když nemusím, tak se base ráda vyhnu… naposled jsem musela dvě hodiny čekat na „klienta“, protože měli zrovna turnaj ve volejbale, to mne málem trefil šlak :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5691
16.5.20 09:58

Vězňům bych nepomáhal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3390
16.5.20 09:58

Moje kolegyně tam šla kvůli penězům, měla velké dluhy a tam si hodně polepšila. Ale jinak nevím, jak se jí práce líbí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
871
16.5.20 12:02
@Tecumseh píše:
Co by dělala zdravotní sestra ve věznici? Nemyslela jsi dozorkyni?

Co asi dělá zdravotní sstra :mrgreen: :mrgreen:. Zakladatelkou dostat se tam můžeš jenom po známosti, nemůžeš mít u sebe mobil, natož abys ho používala nebo ty někdo zavolal. Samozřejmě vězni zkouší, jestli jsi ochotná jim donést cigarety, drogy apod. některé vězně na tohle přímo nasazuje ředitel věznice aby si tě otestoval. Nemůžeš se s nimi o ničem bavit, neříkat nic o svém soukromí a připustit si je k tělu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
puzzles
16.5.20 13:51

To vypadá zajímavě, jdi do toho. :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
5595
16.5.20 13:53

@krajta jj, to jsem v příspěvku nezmínila - SOUHLAS, s mobilem je mega problém, komunikace se světem na dobu služby totálně utnutá! (max. kdyby ti doma hořelo, tak tě jsou schopni vyvolat přes pevnou linku), provokace apod. také existují,
nevím, proč bych se dobrovolně vrhala do takového prostředí, to ty 2-3tisíce měsíčně navíc proti normálnímu oddělení za to nestojí… (PS : odměny nevím, možná jak kde..)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5595
16.5.20 13:54

@puzzles víš o tom prostředí NĚCO!!???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5691
16.5.20 13:55
@Nell2 píše:
Moje kolegyně tam šla kvůli penězům, měla velké dluhy a tam si hodně polepšila. Ale jinak nevím, jak se jí práce líbí

Jestli kšeftovala s vězni, tak si opravdu hodně polepšila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
puzzles
16.5.20 13:58

@Lucy75 Ani ne. Hned po škole jsem se hlásila na vychovatele ve věznici. :D Ale asi se jim nezdálo, že by to taková mladá křehká žabka zvládla. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
5595
16.5.20 15:39
@Zumpa píše:
Jestli kšeftovala s vězni, tak si opravdu hodně polepšila :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
no taky myslím, že ten rizikáč tak závratný nebude, ani osobní.. to určitě ne ze začátku..
ale tak kdo má rád dobrodružství a má vysokou psychickou odolnost, tak proč ne :mrgreen:

@puzzles
chtít „vychovávat“ vězně hned po škole (a je jedno zda po střední či vysoké) bez praxe v oboru s těmito lidmi, je skutečně naivní ;)..
občas se najde tvárná duše (ale ti většinou „najdou cestu k Bohu“ a začnou jít tímto směrem), ale většina jsou recidivisti a tam je každá snaha marná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5691
16.5.20 15:42
@Lucy75 píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
no taky myslím, že ten rizikáč tak závratný nebude, ani osobní.. to určitě ne ze začátku..
ale tak kdo má rád dobrodružství a má vysokou psychickou odolnost, tak proč ne :mrgreen:

Mám pár známých, kteří dělají ve věznicích, jeden s vězni kšeftoval, prý to slušně sypalo. Jen se divím, že mu na to nikdo nepřišel a neskončil na druhé straně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat