Nová práce a dovolená? Jak to je?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1.12.19 07:44
@j.a.n.i1 jak to?
„Anonymní včera v 19:50
Také si jdu pro radu. Od 1.3. budu nastupovat do nové práce po mateřské“
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
1.12.19 08:44
@svatecnice Jo a pokračuje slovy, ze zatim nema podepsanou smlouvu, takze na zadne mateřské neni, je nezamestnana a pouze pobira rodicovsky prispevek.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit