Nová práce a dovolená? Jak to je?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6243
1.12.19 07:44

@j.a.n.i1 jak to?
„Anonymní včera v 19:50
Také si jdu pro radu. Od 1.3. budu nastupovat do nové práce po mateřské“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101928
1.12.19 08:44

@svatecnice Jo a pokračuje slovy, ze zatim nema podepsanou smlouvu, takze na zadne mateřské neni, je nezamestnana a pouze pobira rodicovsky prispevek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat