Pračka nebere prášek

345
12.8.20 12:20

Pračka nebere prášek

Ženy setkala jste se s tím některé a co na to opravář? V čem tkvěl problém? Máme docela drahou AEG pračku, těsně po dvouleté záruce. Od počátku potíže, tekla, špatně prala atd. Několikrát opravář. Teď mi přestala brát prášek, ten zůstane prosto suchý a nedotknutý. Aviváž bere. Používám poctivě změkčovač vody do každého praní, pračka je čistá, zásobník čistý, západky volně pohyblivé, filtr čistím pravidelně. Vodu napouští normálně. Říkám si, že třeba je to nějaká banalita a někdo to řešil a zvládli bysme spravit sami? Poradíte? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5605
12.8.20 12:50

@Nora4

Ja mela stejnej problem, resila jsem to tak, ze jsem nasypala prasek na pradlo v pracce primo do bubnu, zavrela, nastavila program a prala. Pracku jsme pak po case vyhodili, uz byla starsi, kazila se a neoplatilo se platit drahou opravu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18198
12.8.20 12:53

Ja kdyz mam klasickej prasek, tak ho sypu rovnou mezi pradlo do bubnu, vzdycky mi po nejake dobe ucpal pracku :think: proto taky pouzivam radsi gel nebo uplne nejlip kapsle co hodim pod pradlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4256
12.8.20 13:35

Vyndej tu zásuvku kam to lejes, a pořádně vyčisti. Mě občas pračka nevezme aviváž, chce to jen pořádně vymyt. Jinak gel dávám přímo do bubnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11453
12.8.20 14:03

Taky davam prasek/gel primo do bubnu. Nebavi me totiz cistit ten zasobnik :oops: Avivaz ani skrob nepouzivam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
12.8.20 15:34

@mackA159 Tohle dělám každý týden, pokaždém víkendovém praní to vyndám a vyčistím, tím to nemůže být :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
759
12.8.20 20:38

@Nora4 a čistis i vnitřek te prihradky ve které je ten suplicek? Zkus kdyžtak i to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
12.8.20 20:45

@Semtex no vidíš, to ne, tam jsem jen koukla, zda li se to tam nějak neucpalo, ale není tam moc vidět, je tam pak dál už tma, prozkoumám to, dobrý nápad!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
12.8.20 21:06

Ahoj, ja mela taky problem se zasobnikem, pracku cistim pravidelne. Za 2 roky me ale nenapadlo kdyz suplik vyndam vydrbat i tu prihradku bez supliku, konkretne ten vrsek kudy pritika voda. Mela jsem to plny vodniho kamene, kterej mi ucpaval ty dirky. Vydrbala jsem to octovym cisticem a kartackem a bylo po problemu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama