Reklama

Pračka - problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barborahavlova115
Povídálka 16 příspěvků 21.08.18 20:30
Pračka , problém

Hezký večer dámy, měla bych takový dotaz ohledně pračky.
Nikdy se mi to nestalo jenže, zapnu pračku a třeba 20 min čekám než začne prát, po cca 20 min začne prát, pere třeba 40 minut a potom znovu se sekne a začne prát zase až za 20 min.
Nestalo se vám to? :roll: :roll: vůbec nevím co by to mohlo bejt.
Asi to vidím na opraváře, jen jsem se chtěla zeptat jestli se vám to náhodou taky nestalo a co by to mohlo popřípadě být.
Děkuju za odpovědi. :mavam:

Reklama

Reakce:

Aspera
Generální žvanilka 20524 příspěvků 1 inzerát 21.08.18 20:40

Zkus vyčistit filtr u čerpadla, případně zahýbat s čerpadlem jestli není seklé. Mě to takto blblo, když jsem měla zamotané vlasy v čerpadle a vždy to čekalo než se rozběhne.

TMana
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 21.08.18 20:59

Píše to nějakou chybu?

JTom
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 21.08.18 22:18

Nedělá to pomalé napouštění? Zkontroluj přes vaničku, jak je silný proud vody. Mohl by být málo otevřený kohout před hadicí nebo ucpaný vstupní filtr. To je jediné, co s tím můžeš udělat. Ostatní představuje zásah do elektriky a to nelze na veřejném fóru doporučovat.

Ba412
Kecalka 281 příspěvků 22.08.18 06:48

Nemate tu pracku stale v zasuvce? Pokud ano, zkuste ji vytahnout na 5 minut.
Mne tohle pomaha na pracku i mycku a poradil mi to technik.
Pokud je pristroj stale v zasuvce tak ani pri vypnuti nedojde k uplnemu restartu…pry.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >