Pračka - problém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
barborahavlova115
Povídálka 16 příspěvků 21.08.18 20:30
Pračka , problém

Hezký večer dámy, měla bych takový dotaz ohledně pračky.
Nikdy se mi to nestalo jenže, zapnu pračku a třeba 20 min čekám než začne prát, po cca 20 min začne prát, pere třeba 40 minut a potom znovu se sekne a začne prát zase až za 20 min.
Nestalo se vám to? :roll: :roll: vůbec nevím co by to mohlo bejt.
Asi to vidím na opraváře, jen jsem se chtěla zeptat jestli se vám to náhodou taky nestalo a co by to mohlo popřípadě být.
Děkuju za odpovědi. :mavam:

Reakce:
Aspera
Generální žvanilka 21094 příspěvků 1 inzerát 21.08.18 20:40

Zkus vyčistit filtr u čerpadla, případně zahýbat s čerpadlem jestli není seklé. Mě to takto blblo, když jsem měla zamotané vlasy v čerpadle a vždy to čekalo než se rozběhne.

TMana
Ukecaná baba ;) 1145 příspěvků 21.08.18 20:59

Píše to nějakou chybu?

Uživatel je onlineJTom
Zasloužilá kecalka 830 příspěvků 21.08.18 22:18

Nedělá to pomalé napouštění? Zkontroluj přes vaničku, jak je silný proud vody. Mohl by být málo otevřený kohout před hadicí nebo ucpaný vstupní filtr. To je jediné, co s tím můžeš udělat. Ostatní představuje zásah do elektriky a to nelze na veřejném fóru doporučovat.

Ba412
Kecalka 415 příspěvků 22.08.18 06:48

Nemate tu pracku stale v zasuvce? Pokud ano, zkuste ji vytahnout na 5 minut.
Mne tohle pomaha na pracku i mycku a poradil mi to technik.
Pokud je pristroj stale v zasuvce tak ani pri vypnuti nedojde k uplnemu restartu…pry.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >