Pračka se sušičkou LG a gumové nápisy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatalieSofie
Kecalka 215 příspěvků 08.01.19 22:50
Pracka se susickou LG a gumove napisy

Susite prosim v susicce i trika atd z gumovyma napisy? Ja jsem normalne susila a ted nejak posledni 2 pracky uplne smrdi spaleninou, tak nevim, jestli to neni z te gumy :nevim: Ale je mi divne, ze celou dobu nic :zed: Dekuji

Reakce:
MartinKa36
Závislačka 3536 příspěvků 09.01.19 00:18

nekupuj trička s gumovým potiskem … jinak pokud to smrdí tam máš nejakou šhitovou sušičku bez tepelného čerpadla a na těchj tričkách bude že se nemají sušit v sušiče kousky gumy donesl vzduch na topné těleso tam se připekly a proro to smrdí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >