Pracovali byste ve fabrice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 06:50
Pracovali by jste ve fabrice?

Ahoj holky, omlouvám se za anonym, pokud to vadí, prosím smazat.
Mám takovou docela jednoduchou otázku: Dělali by jste ve fabrice? Já momentálně pracuji jako administrativní pracovnice, práce fajn, v teple co se ale týče peněz, nic moc :,( Mám nabídku pracovat ve fabrice u pasu, práce není namáhavá ani fyzicky těžká a penízky super, mnohem lepší jako mám teď. Byla jsem už na pohovoru a vzali mě. Trochu jsem byla zaskočená jak se někteří (konkrétně to byli manažeři, asistenti) dívají na lidi u pasu, jako na nějaký otroky co mají IQ na bodě mrazu, jako na někoho kdo snad nemá právo ani dýchat. Je tady někdo kdo pracuje ve fabrice? Co myslíte, šli by jste do toho? A taková ještě jedna otázka: Co si myslíte Vy o lidech u pasu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:
Aduš8
Kelišová 5231 příspěvků 19.06.19 06:58

O lidech u pasu si myslím to, že někdo ti práci dělat musí. A ne každý, kdo tam pracuje, je hloupý. Osobně znám dost lidí, kteří tu práci dělají právě proto, že tam dostanou víc, než v kanceláři. Ale osobně bych to nedělala, kvuli vlastnímu pocitu. Mám za sebou roční zkušenost. Je to práce do zblbnutí, pořád ty samé pohyby a pořád dokola to samé. Já potřebuji práci, při které musím přemýšlet, cítím nějakou zodpovědnost. Cítila jsem se jak mašina a ne jako člověk

Tarjei
Závislačka 4920 příspěvků 19.06.19 06:59

Budes u toho pasu stat?

1mila2
Ukecaná baba ;) 1072 příspěvků 19.06.19 07:00

Ja sla taky z „kancelare“ k pasu. Penize jsem mela konecne vsechny na pasce a nosila domu o 10tisic vic. Sla jsem kvuli tomu, ze jsem chtela dalsi dite, chtela jsem mit peknou materskou.

Uživatel je onlinepannda
Kelišová 7021 příspěvků 37 inzerátů 19.06.19 07:01

Přesně tak jak se na tebe nadřízení dívají, tak s tebou budou jednat i v budoucnu…Práce ve fabrice sice dá vydělat, ale na úkor něčeho (jednotvárná práce, hluk, dlouhé stání, možná smlouva pouze přes agenturu, jednání při nemocenské, úrazu apod. taky nemusí být fér). Vše záleží na podmínkách, které podepíšeš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 07:04
@Tarjei píše:
Budes u toho pasu stat?

Ano budu stát, také budu pracovat na dvě směny nebo můžu i 12ky. Popravdě já už u pasu dělala, tedy vím co to obnáší.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 07:07
@pannda píše:
Přesně tak jak se na tebe nadřízení dívají, tak s tebou budou jednat i v budoucnu…Práce ve fabrice sice dá vydělat, ale na úkor něčeho (jednotvárná práce, hluk, dlouhé stání, možná smlouva pouze přes agenturu, jednání při nemocenské, úrazu apod. taky nemusí být fér). Vše záleží na podmínkách, které podepíšeš.

Podmínky jsou fajn jinak bych tam nešla z teplé, čisté, tiché kanceláře. A s těma nadřízenýma máš pravdu, jak se koukají teď, tak budou jednat v budoucnu, ale to se může stát všude, jak u pasu, u pokladny, v kanceláři.. prostě všude najdeš lidi kteří si myslí že jsou něco víc. Budu pracovat přímo přes firmu, ne agentura, podmínky opravdu dobré, i dobré peníze.

Uživatel je onlinepannda
Kelišová 7021 příspěvků 37 inzerátů 19.06.19 07:11
@Anonymní píše:
Podmínky jsou fajn jinak bych tam nešla z teplé, čisté, tiché kanceláře. A s těma nadřízenýma máš pravdu, jak se koukají teď, tak budou jednat v budoucnu, ale to se může stát všude, jak u pasu, u pokladny, v kanceláři.. prostě všude najdeš lidi kteří si myslí že jsou něco víc. Budu pracovat přímo přes firmu, ne agentura, podmínky opravdu dobré, i dobré peníze.

Za zkoušku nic nedáš, pokud ti práce nebude vyhovovat, určitě budešhledat další. Hodně štěstí, ať se ti tam líbí! :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.19 07:13
@pannda píše:
Za zkoušku nic nedáš, pokud ti práce nebude vyhovovat, určitě budešhledat další. Hodně štěstí, ať se ti tam líbí! :mavam:

Děkuji moc :mavam: :kytka:

Kriss Tina
Extra třída :D 11013 příspěvků 19.06.19 07:15

Já bych to dělat nemohla, pro mě je to moc jednotvarna činnost, žádná akce, žádná změna. Kolem mě se musí něco dít :D nevadí mi fyzicky ani psychicky náročná práce, ale musí být rozmanitá :D prostě přídu každý den do práce a říkám si co se dneska zase bude dít :mrgreen: ale jinak znám lidi co to dělají, určitě nejsou všichni s IQ tykve, těch zaměstnanců je tam třeba hodně a někdo to dělat musí…

martites
Kecalka 497 příspěvků 19.06.19 07:17

Já ve fabrice pracovala 5 let před mateřskou a skoro rok po ní. Pokud bych nedostala nabídku na home office od jiného zaměstnavatele, tak bych tam byla asi ještě teď. Měli jsme pracovní víkendy a 6 nočních za sebou (to byl děs) ale pokud budeš mít jen 2 směny tak je to fajn. Znám spoustu chytrých lidí co ve fabrice dělají právě kvůli těm penězům. My tam byli s manželem oba. On tam teda pořád je ale má vedoucí pozici. Peníze jsou tam super ale teď s dítkem už se těšíme až bude mít manžel volné víkendy… :mavam:

lucenka
Hvězda diskuse 36748 příspěvků 19.06.19 07:18

Dělat bych to nemohla. Navíc, když budeš celou dobu stát, tak to není zrovna ideální pro zdraví. A pak když budeš chtít zase nějakou kancelářskou práci, tak to nebude vypadat v životopise zrovna nejlíp.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15075 příspěvků 19.06.19 07:23

Ne, nešla bych do toho. Jednotvarna činnost bez jakékoli nutnosti aktivně zapojit hlavu. Pro mne taková malá noční můra.

terien
Extra třída :D 11739 příspěvků 19.06.19 07:23

Ano, dělala. Radši ve fabrice, než se válet doma, radši si vydělat prachy než dělat něco za pár šupů. To není žádná podřadná práce.

terien
Extra třída :D 11739 příspěvků 19.06.19 07:24
@lucenka píše:
Dělat bych to nemohla. Navíc, když budeš celou dobu stát, tak to není zrovna ideální pro zdraví. A pak když budeš chtít zase nějakou kancelářskou práci, tak to nebude vypadat v životopise zrovna nejlíp.

Hlavně, že sedět 8 hodin na zadku zdraví prospívá  :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Váš příspěvek
Reklama