Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
@martina.se píše:
@tiffany sv. oranž stěny, tm. oranž obklad a podlaha je tuším třešneň nebo tak něco - ta už tu byla.. když jsme se nastěhovali, tak tmavá linka, to bylo hrozné, ta místnost se strašně smrskla.. takže jsme dali světlejší linku (odstíny bych dohledala v dokladech, nepamatuju si název) plus tu desku ala stěrku a vypadá to super, místnost působí mnohem větší… my barvu v kuchyni dělají hlavně kytky na poličkách![]()
Jé tak vidíš, je to všechno hrozně individuální. Na mě tam máš barvy až dost.
Já zatím smetanová, smetanová, bílá, studená béžová
Jak se tak znám, tak stěna bude taky béžová uff. ![]()
U nás barvy vypadají nějak takhle…
http://www.ikea.com/…161_come03a/ Plus mínus, dvířka teda máme žluto-bílý lesklý, ale pro tu barevnou představu nějak takhle… ![]()
Moc hezké! Dvířka mají hezký reliéf a obklady mají hezké oblé hrany. Nemám ráda kontrasty, takže za mě raději světlou pracovní desku. Unyle to díky dvířkům a obkladům vypadat nebude, ale maličko jiný odstín pracovní plochy by přeci jenom nebyl ku škodě. Mám světlou kuchyň v trochu jiné konfiguraci: v podobném odstínu obklady a pracovní plochu, dvířka mám v buku. Vypadá to velice dobře - nechceš přeci jenom vydržet do března na ten buk?
@tiffany ano jednobarevnou dřevěnou. jdou na ni vidět šmouhy, špína, škrábance, při světle i prach, prostě vše, nelíbi se mi to
@tiffany píše:
Jé tak vidíš, je to všechno hrozně individuální. Na mě tam máš barvy až dost.Já zatím smetanová, smetanová, bílá, studená béžová
Jak se tak znám, tak stěna bude taky béžová uff.
my nechtěli hýbat s obkladama - ty byly tmavá oranž a nejsou špatné, takže od toho se odvíjel zbytek..
![]()
@Zabatko píše:
Moje kuchyně s tmavou deskou.
Tedy ty to máš krásné.
Já budu mít ale úplně jiný styl. K tomu tvému stylu se ten kontrast a lesk hodí. U toho mého si nejsem jistá.
Já mám korpus ořech a dřívka vysoký lesk magnolia. Pracovní decka černá s imitací škrábancu.
Místo obkladů jsme volili dřevo v dekoru korpusu kuchyně.
@tiffany píše:
Tedy ty to máš krásné.Já budu mít ale úplně jiný styl. K tomu tvému stylu se ten kontrast a lesk hodí. U toho mého si nejsem jistá.
No možná alespoň malý kontrast, nebo tmavší odstín by se hodil, aby to nezaniklo. ![]()
@kate02 píše:
U nás barvy vypadají nějak takhle…http://www.ikea.com/…161_come03a/ Plus mínus, dvířka teda máme žluto-bílý lesklý, ale pro tu barevnou představu nějak takhle…
Jo tak to je přesně to, v čem se cítím dobře, tedy co se barevnosti týče. Hnědá, šedá, bílá, béžová. Pro někoho to může být nudný, ale pro mě je to útulný a cítím se v tom dobře.
@LadyLada píše:
Moc hezké! Dvířka mají hezký reliéf a obklady mají hezké oblé hrany. Nemám ráda kontrasty, takže za mě raději světlou pracovní desku. Unyle to díky dvířkům a obkladům vypadat nebude, ale maličko jiný odstín pracovní plochy by přeci jenom nebyl ku škodě. Mám světlou kuchyň v trochu jiné konfiguraci: v podobném odstínu obklady a pracovní plochu, dvířka mám v buku. Vypadá to velice dobře - nechceš přeci jenom vydržet do března na ten buk?
Aha, tak to asi cítíme dost podobně. Já chci dub, buk máme teď a ten mám už dost okoukaný. Tohle je ten dub, co se mi líbí
@Bavi píše:
@tiffany ano jednobarevnou dřevěnou. jdou na ni vidět šmouhy, špína, škrábance, při světle i prach, prostě vše, nelíbi se mi to
Tak jestli máte pravé dřevo, tak před tím mě nejeden truhlář varoval.
@tiffany píše:
Jo tak to je přesně to, v čem se cítím dobře, tedy co se barevnosti týče. Hnědá, šedá, bílá, béžová. Pro někoho to může být nudný, ale pro mě je to útulný a cítím se v tom dobře.
My jsme byli teda omezení obkladem, kterej jsme v bytě, kde jsme v nájmu, nechtěli moc předělávat (když pominu to peníze, který tehdy taky moc nebyly
), takže manželova lesklá červená kuchyň naštěstí neprošla…
A máme to tak, jak to máme… Obklady jsou takový zajímavý, pastelový modrá, žlutá a zelená a bílá… To není žádná výhra, ale už to tak bylo, tak jsme tomu přizpůsobili i barvu těch dvířek, no… ![]()
Pokud se mi povede udělat rozumnej pořádek v kuchyni, zkusím to vyfotit… ![]()
@martina.se píše:
my nechtěli hýbat s obkladama - ty byly tmavá oranž a nejsou špatné, takže od toho se odvíjel zbytek..![]()
To já taky nechtěla hýbat s obkladama, jenže manžel řekl, že nechce mít v kuchyně dva druhy obkladů, tak přišel obkladač, řekl, že zdi jsou křivé, že to musí omlátit a já mám celý byt plný prachu.
Chápu, že se ti do toho nechtělo.