Pracovní smlouva na dobu určitou a těhotenství – mám nárok na mat

Napsat příspěvek
Velikost písma:
22.11.24 08:14

Mateřská

Dobrý den chci se zeptat, pracovala jsem od 15.1.2024 do 31.10.2024 ale mezitím jsem zjistila ze jsem těhotná a šla na rizikové v 24.5.2024 tudíž jsem byla na neschopence ale pracovní smlouva mi končila 31.10.2024 k tomu dnu jsem se musela nahlásit na úřad práce, kde mi i zdělila že musím ukončit neschopenku tak jsem ji ukončila a chci se zeptat měla bych ted nárok na mateřskou kdybych šla i přesto ze jsem na úřadě, dekuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat